Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Ze strony orange mozesz tez zassac program do laczenia sie z netem na tym modemie, moze to cos pomoze, w salonach Orange mozna tez kupic antenki, aczkolwiek z kierunkowymi pewnie bedzie slabo.

  2. #12

    Domyślnie

    Po pierwsze odradzałbym użycie brandowanego softu do obsługi modemu. Fabryczny jest zwykle szybszy i nie skalany rączkami marketingowców.
    Odnośnie anten, to tu masz przykłd takiej antenki. Korzystałem z takiej kiedyś i skutecznie podnosiła poziom sygnału. Sądzę, że antena o większej skuteczności będzie jeszcze lepsza.

    Ale (zawsze jakieś jest), jezeli dobrze zrozumiałem, to nawet bez anteny zewnętrznej masz 95% poziomu sygnału? Jeżeli tak, to może oznaczać, że problem nie tkwi w poziomie sygnału, a wydajności sieci. Co niestety oznacza, że żadna antena nie pomoże.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  3. #13

    Domyślnie

    A ja pozwolę sobie wbić się z pytaniem, bo chyba zbyt pokrewna tematyka, żeby nowy wątek zakładać. Net z Play, na prędkość nie można narzekać, tylko że...ni stąd ni z owąd znika. Tak całkiem, na amen, trzeba kompa restarotwać. I to nie, że raz na tydzień, nie.. kilka razy dziennie. W miejscu, gdzie zasięg był bardzo dobry (centrum miasta),a teraz to samo w gorszej lokalizacji. To coś z modemem czy kompem, jak myślicie? Modem ten sam co w tytule wątku...
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  4. #14
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czemu nie mogę się połączyć z netem za pomocą programu Mobile Partner. Skonfigurowałem go wg załączonego obrazka oraz tak jak program play ale cały czas wyskakuje komunikat że brak urządzenia itd

  5. #15

    Domyślnie

    Jaki numer błędu masz ? Poza tym czy po zakupieniu tego sima wykonałeś z niego przynajmniej jedno 1-2 sekundowe połączenie na jakikolwiek numer gsm mając tego sima wsadzonego w jakiś fon a nie modem. Dopóki tego nie zrobiłem też nie miałem neta, mimo ze człowiek na infolinii w T-Moblie twierdził ze karta aktywna, ale niech pan zrobi chociaż jedno połączenie. Aaaaa i dobrze abyś mając tego sima w telefonie wyłączył ochronę PIN em.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 07-01-2013 o 20:58 Powód: orto. ("do puki")
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #16
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ale ja już na tej karcie odbieralem net ale na programie dostarczonym od Play. Teraz zmieniłem program i lipa

  7. #17

    Domyślnie

    Karta prepaid czy abonamentowa ? Bo jeśli ta pierwsza to można się spotkać z takim mykiem, że masz np 2,5 GB transferu na karcie no i se uruchamiasz smiaga i nagle stop, nie ma połączeni. Dzwonię wkur... na infolinię a ta miła chłopak mówi, że i owszem jest dla pana te 2, 5 GB transferu, ale na początek jest udostępnione tylko 80 MB reszta jest aktywowana po kontakcie z infolinia. mało z krzesła nie spadłem ! Coś klikną w ich systemie i chodziło do wykorzystania 2,5 GB.
    Twoje połączenie musisz zahaczyć jako domyślne, ustawić APN otrzymać login i hasło od dostawcy. Pewnie to będą słowa internet, internet tak jest w T-Mobile, ale pewnie to już przeszedłeś jak już działało . Może przywróć ustawienia startowe w tej aplikacji.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #18
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Wina lezy po stronie programu i mojej bo lesli wlacze tamten program to bez problemu chodzi net. Chyba sobie dam spokoj z tym MP

  9. #19

    Domyślnie

    Nie męcz się z dedykowanym oprogramowaniem do sterowania modemem.
    Zainstaluj "topnetinfo" http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557
    Nie ma lepszego uniwersalnego programu obsługującego modemy GSM.
    Instalujesz sterownik modemu potem uruchamiasz program (działa z katalogu bez instalacji).

  10. #20
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ale to właśnie dedykowane oprogramowanie działa poprawnie a Mobile Partner stroi fochy. Wrócę dziś do chłupy to zainstaluje Twoją propozycję i sprawdzę jak działa.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •