Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Ale tu chyba chodziło o porównanie ISO modeli Canona.
    O, rzeczywiście, niedorozumiałem...

  2. #12

    Domyślnie

    Podsumowując to co Koledzy napisali wcześniej i dodając nieco własnych doświadczeń, też polecił bym 5D3: wady okresu dziecięcego poprawione, ergonomia dopracowana, obrazek bardzo dobry (również przy wysokich ISO), AF też b. dobry, Silent Mode (JEDYNY prawdziwy w grupie wymienionych puszek) i wideo z pojawiajacą się na horyzoncie wersją Magic Lantern.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #13
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciek N Zobacz posta
    ... Pracuję czasem dla jednej z agencji artystycznej i zdarzyło mi się że warunkiem otrzymania zlecenia na film było body Canon
    Niedługo takie postawienie sprawy będzie tak samo aktualne jak mówienie o lepszym AF czy lepszym wysokim ISO w canonie.
    Opinia się wyrobiła za czasów 5Dmk2 i D700 (który to filmowania nie miał wcale )
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...D700 (który to filmowania nie miał wcale )
    No nie, nie zapominajmy o timelapse
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Niedługo takie postawienie sprawy będzie tak samo aktualne jak mówienie o lepszym AF czy lepszym wysokim ISO w canonie.
    Opinia się wyrobiła za czasów 5Dmk2 i D700 (który to filmowania nie miał wcale )
    Mam zamiar to zmieniać, jednak to nie będzie łatwe. Większość filmuje Canonami i czasem głównym powodem jest potrzeba podobnych obrazów z kilku aparatów. Przełomem może być oprogramowanie które zbliży charakterystykę Nikona do Canona lub odwrotnie. Nie wiem czy to będzie możliwe na poziomie aktualnych modeli ale kto wie... Może w postprodukcji szybciej uda się to opracować.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •