Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 72 z 72
  1. #71

    Domyślnie

    Ja mogę polecić https://www.iq.pl kilku klientów (ERP) tam wrzuciliśmy na przestrzeni lat nie było z nimi większych problemów obecnie zbudowali nowe centrum danych i są dość konkurencyjni. Jeżeli chodzi o coś lepszego i bezpieczniejszego niż taki homecloud.pl .... Najwyższy poziom zabezpieczeń i najlepszy technologicznie jest beyond.pl.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #72

    Domyślnie

    @Aeon88 Co prawda temat chwilkę temu zdechł, ale pozwolę sobie go odkurzyć

    1. nie będę odciągał Cię od budowy własnego serwera, jednak dobrze by było abyś przewidział czas na testy i naukę, zanim zmienisz go na system produkcyjny. Jeśli zaliczysz choćby drobną wpadkę to w oczach klientów będzie to totalna porażka i możesz ich stracić. Stać Cię na to ?
    2. masz u siebie w mieście jednego z lepszych w kraju providerów (serwerownia na miejscu) https://linuxpl.com/ , pogadaj z chłopakami, czy w razie potrzeby możesz liczyć na pomoc techniczną z ich strony. Warunki do ustalenia .......
    3. rozważ aspekt ekonomiczny, zrób rzetelną analizę co taniej:
    a. pozostać u dotychczasowego providera i wykupić większy pakiet
    b. zmienić providera na oferującego lepsze warunki
    c. budować własną serwerownię i ponosić koszty: zakupu sprzętu i jego amortyzacji, koszty utrzymania: energia elektryczna, administrowanie, naprawy itp.

    Zauważ, że mając stałych klientów i świadcząc im usługi jesteś profesjonalistą a nie amatorem, powinieneś myśleć i działać jak profesjonalista ! Nie podejmować działań które mogą narazić na szwank twoje przyszłe dochody.
    Mam nadzieję, że nie czujesz urazy za me szorstkie uwagi, ale takie są moje spostrzeżenia po przeczytaniu całości dyskusji.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •