Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21

    Domyślnie

    Ale marudzicie, dajcie spokój. Watek dotyczy IRBAK, Dziad wypowiedział sie w tym kontekscie a dyskusja za sprawą jego "odwiecznego przeciwnika" zjechała na standardowy temat - "styl wypowiedzi DB", i nagle znowu pojawia się świta, która wtrąca hasła w stylu - Dziadzie jak możesz?!!!!

    Przecież to już jest nudne, skonczmy z głupotami - pies i kot raczej sie nie polubia. Może by tak jakiś moderator był łaskaw dopilnować zgodności tematu postu z tym co się tu dzieje.
    D70 [18-70][50/1.8D][100/3.5]

  2. #22

    Domyślnie

    Ar, przeczytales watek IRBak? Przeciez wlasnie o to chodzi... Dokladnie rzecz biorac o to ze nie chca publikowac zdjec ani amatorzy ktorzy dopiero zaczynaja przygode z fotografia, ani profesjonalisci ktorzy maja byc wg DB autorytetami. Ot co.

    Ps. Kto jest odwiecznym wrogiem DB? ALF?

  3. #23

    Domyślnie

    Ponieważ szanowni forumowicze byli łaskawi wymienic mojego nicka w tym wątku, pozwole sobie więc na zabranie głosu
    Mister DB z uporem maniaka lansuje teze:
    Cytat Zamieszczone przez Dziad Borowinowy
    Napisałem o zdjęciach JaWa, że mi się nie podobają. Napisałem co o nich myślę, urażony naskoczył na mnie.
    pragne nadmienić, że nie obrazam sie za krytyke i nie naskakuje na kogos, komu moje zdjecia sie nie podobają - to chyba oczywiste dla wszystkich forumowiczow, prawda?
    Natomiast nie spodobał mi sie styl, w jakim DB odniosł sie do moich niegodnych miana zdjęc wypocin. Szyderstwo, drwina, docinki... i to po raz kolejny. Po namysle postanowiłem zareagowac, co doprowadziło do nazwania mnie głupcem
    Nie mam zamiaru znizac sie do poziomu DB. Ale co dalej? Ano nic... zapraszam DB do rzeczowego komentowania moich zdjęc w przyszlosci, jednak uprzejmie prosze o kulturalne wypowiedzi, bez wycieczek osobistych, odniesień do obecnej rożnicy zdań, czy zgrywania sie na nadmierną uprzejmosc, z ktorej średnio bystry szympans odczyta ironię, a DB oczywiście temu zaprzeczy
    Gruba kreska - zobaczymy co z tego wyniknie
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  4. #24

    Domyślnie

    JaW a pamietasz jak przy jakiejs prezentacji kolejnych zdjec moderatorka ani@ pocisnela ci rowno nawet o zle ulozonym zamku od spodni modelki???
    Mnie to do tej pory siedzi w glowie wowczas jak pamietasz rowniez wyraziles zdanie i nie byles ZADOWOLONY z tego co uslyszales
    Tylko to zaraz ucichlo natomiast DB ma jak obserwuje od jakiegos czasu na pienku z adminem (poszlo chyba o jakies czytanie PW jak pamietam) a jesli ma na pienku z adminem to rowniez z moderatorami a jesli z moderatorami to rowniez z SUN'tami
    I jest w opozycji
    Daj pokoj
    MOJA RADA NIE DODAWAJ ZDJEC JESLI NIE MOZESZ UDZWIGNAC CIEZARU KRYTYKI

    A swoja droga ja bym sie cieszyl jesli by zdjecie przezemnie dodane wywolalo taka buzliwa dyskusje

    I JESZCZE RAZ PROSZE DAJ POKOJ
    System Nikon i Quantuum
    W podpisie nie reklamujemy stron firmowych.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez romejo
    JaW a pamietasz jak przy jakiejs prezentacji kolejnych zdjec moderatorka ani@ pocisnela ci rowno nawet o zle ulozonym zamku od spodni modelki???
    Mnie to do tej pory siedzi w glowie wowczas jak pamietasz rowniez wyraziles zdanie i nie byles ZADOWOLONY z tego co uslyszales
    Aaaa, tak, coś pamiętam @ni przeszkadzał suwaczek, czego kompletnie nie moglem zrozumiec - czy to cos zlego? O ile pamietam, to byla pelna kultura i zadnych nerwow, @nię bardzo lubię i cenię jej zdjecia.

    Cytat Zamieszczone przez romejo
    Tylko to zaraz ucichlo natomiast DB ma jak obserwuje od jakiegos czasu na pienku z adminem (poszlo chyba o jakies czytanie PW jak pamietam) a jesli ma na pienku z adminem to rowniez z moderatorami a jesli z moderatorami to rowniez z SUN'tami
    I jest w opozycji
    Nie interesują mnie wojenki DB z innymi forumowiczami, choc czasem to on miał rację moim zdaniem, o ile pamietam - nie jestem zaslepiony A do SUN nie należę poki co

    Cytat Zamieszczone przez romejo
    Daj pokoj
    MOJA RADA NIE DODAWAJ ZDJEC JESLI NIE MOZESZ UDZWIGNAC CIEZARU KRYTYKI
    Romejo, przeciez nie o krytyke tu chodzi, ale o jej styl i kulturę... myslałem ze to jasne. Poza tym pokój dałem - patrz moj post powyżej.
    Ide spac z nadzieją na kolorowe i piekne sny
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  6. #26
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaW
    Szyderstwo, drwina, docinki... i to po raz kolejny. Po namysle postanowiłem zareagowac, co doprowadziło do nazwania mnie głupcem
    Nie mam zamiaru znizac sie do poziomu DB. Ale co dalej? Ano nic... zapraszam DB do rzeczowego komentowania moich zdjęc w przyszlosci, jednak uprzejmie prosze o kulturalne wypowiedzi, bez wycieczek osobistych, odniesień do obecnej rożnicy zdań, czy zgrywania sie na nadmierną uprzejmosc, z ktorej średnio bystry szympans odczyta ironię, a DB oczywiście temu zaprzeczy
    Gruba kreska - zobaczymy co z tego wyniknie
    Więc proszę na spokojnie jeszcze raz - pokaż miejsca, zacytuj słowa, w których drwiłem z Ciebie, szydziłem z Ciebie, zacytuj moje docinki. Proszę.

    Nazwałem Cię glupcem, ale zrobiłem to z rozmyslem, bo takiego poziomu sięgnęły Twoje argumenty. I jestem gotów to odwołać i przeprosić Cię jeśli spełnisz moją powyższą prośbę.

    I bądź konsekwentny! Skoro już piszesz o "grubej kresce" i zapraszasz do komentowania to daruj sobie domniemania czy zaprzeczę, czy nie, co zrobię, a czego nie... Ja nie mam i nigdy nie miałem nic do Ciebie, wiele godzin przegadaliśmy na GG i było ok, do czasu kiedy kilka Twoich zdjęć mi się nie spodobało - nastał nagły koniec znajomości

    I powtórzę jeszcze raz - pokaż jakieś dobre zdjęcie a z przyjemnością je pochwalę.

    Pozdrawiam
    DB

  7. #27

    Domyślnie

    Panowie, watek stal sie zbyt indywidualny. Jedno jest pewne, kazdy z nas ma prawo do obrony swoich prac, tak jak kazdy do ich krytyki. Jednak do apogeum w tej postaci:

    Nazwałem Cię glupcem, ale zrobiłem to z rozmyslem
    zaden szanujacy sie admin nie moze dopuszczac. Za chwile bedziemy obrzucac sie swiadomie uzywanymi obelgami. Zapewniam ze do tego nie dopuszcze.

    Jacku, zwracam sie do Ciebie wprost. Czy nie warto czasem zamknac usta i pozbawic forumowiczow zbednych dyskusji poza tematycznych? Zwroc uwage ze jestes zarzewiem nie pierwszej juz takiej dyskusji. Nikt nie zabrania Ci pisania krytycznych uwag, chocby brzmialy jak napisane przez prostaka (z Twojego postu to cytat). Ludzie tego jednak nie lubia, a wierz mi ze nie przysparza Ci to przyjaciol, a jedynie wrogow. Mnie zas sporo zbednej pracy bo wierz mi ze to nie pozostaje bez echa. Chcesz w takiej atmosferze dyskutowac o fotografii, Twoja wola. Raz juz uznales ze to nie miejsce dla Ciebie. Wrociles i chwala Ci za to. Nie poglebiaj przepasci miedzy Toba a reszta swiata. Strasznie trudno wrocic z tej drugiej strony.

  8. #28

    Domyślnie

    "Ah, ci artysci"
    Moim zdaniem to wlasnie dzieki takim ludziom jak DB, Tellerka, Iczek, Ar, Nikonka nie jest tu nudno. Chyba najgorsze co moze byc to ugrzecznione forum, gdzie nikt nie ma odwagi napisac co mysli.

  9. #29

    Domyślnie

    alekw, czyzbyś twierdził, że nie piszetego co myślę?
    owszem...trzeba pisać co się myśli, tylko zachować choćby podstawowe zasady kultury języka...bycie artystą nie zwalnia z tego obowiązku, a wręcz przeciwnie od elity powinniśmy wymagać więcej niż od przeciętniaków...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #30

    Domyślnie

    Skad! Drugie zdanie oczywiscie nie oznacza, ze jedynie wymienione osoby maja odwage pisac co mysla, ale... nie demonizujmy ich zbytnio. Czy naprawde z ich powodu IRBak boi sie wystawiac swoje prace? Ktos juz napisal, ze pokazujac tu swoje zdjecia trzeba byc narazonym na krytyke. A ze czasem zdjecia wzbudzaja emocje... moim zdaniem to dobrze.

    Warto jeszcze zdac sobie sprawe, z jednej rzeczy, ze jezyk forum czesto bedzie wydawal sie dosadniejszy niz intencje autora.

    [ Dodano: Sob 16 Lip, 2005 ]
    A propos artystow i wymagania od nich wiecej niz od przecietniakow.... nie obraz sie, ale to taki troche szkolny mit, w obawie chyba przed zdeprawowaniem uczniow, bo w rzeczywistosci sporo uznanych artystow bylo niezlymi skurczybykami (chyba taka cena za ponadprzecietnosc)

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •