Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56
  1. #1

    Domyślnie Jaki termometr dla niemowlaka

    Od ilości opinii na necie można zgłupieć Co polecacie?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie pamietam typu. Taki pistolet - po przyłożeniu 10cm od czoła i naciśnieciu 'spustu' od razu pokazuje temperaturę na wyświetlaczu.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    no właśnie jest masa takich i często widzę opinie, że można sobie mierzyć do woli i za każdym razem jest pokazywana inna temperatura

  4. #4

    Domyślnie

    http://www.amazon.com/Braun-Thermosc.../dp/B001FWXKMM
    ten chyba najlepszy - tylko nie wiem czy dla niemowlaka bedzie odpowiedni...
    ---Darek---

  5. #5

    Domyślnie

    W szpitalu takich uzywaja. Pomiary sa... niedokladne i czesto rozne na przestrzeni 3 kolejnych pomiarow... Moim zdaniem kwestia metody pomiaru.

    @up
    Douszny. Moze nie byc odpowiedni dla niemowlaka.
    d70s + N18-70 + N55-200

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hackermuz Zobacz posta
    no właśnie jest masa takich i często widzę opinie, że można sobie mierzyć do woli i za każdym razem jest pokazywana inna temperatura
    Ja używam często podczas opieki nad 4-letnim wnuczkiem. Od 4-ch lat działa i to dobrze. Nie będziemy tu rozważać dokładności, ale mój egzemplarz działa poprawnie, gdy ja mierzę: jak mierzy żona, to już pomiary są różne. Trzeba przestrzegać tych 10cm i puścić przycisk dopiero po usłyszeniu 'beep'. Przez 4 lata pomiarów (dzieci i dorośli) stwierdziłem, że zdaje egzamin wystarczająco.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #7

    Domyślnie

    A jak bedziesz mial go pod reka mozesz podac wiecej informacji o producencie, modelu, gdzie zostal kupiony moze? Moze po prostu jest lepszy niz to co uzywaja teraz.
    d70s + N18-70 + N55-200

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kurtz Zobacz posta
    A jak bedziesz mial go pod reka mozesz podac wiecej informacji o producencie, modelu, gdzie zostal kupiony moze? Moze po prostu jest lepszy niz to co uzywaja teraz.

    To jest ThermoFlash ma jakiś numerek: 072280400293 - syn zamówił przez internet - koszt ok. 450zł.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    Ja przetestowałem termometr do skroni, nie zdał egzaminu zbyt duże rozbieżności,
    Pozostał nowoczesny termometr tradycyjny - czyli elektroniczny do pupy, teraz jak dzieciaki są starsze mierzyny pod pachą rtęciowym, albo nowszym 5-cio minutowy (inna ciecz w zbiorniczku).
    Tremometry elektroniczne raczej pod pachą dają złe wyniki.

  10. #10

    Domyślnie

    Takiego rozważam jako dla starszych i dla noworodków. Niby można ale.... Ja to w ogóle tym elektronicznym nie ufam. A takie małe, przypominające kształtem normalny termometr to w ogóle jakieś ostatnie G jest

    Ten ThermoFlash to coś takiego ?
    Ostatnio edytowane przez Strus ; 15-12-2012 o 13:36

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •