Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56
  1. #11

    Domyślnie

    Ten ThermoFlash to coś takiego ?
    Tak.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  2. #12

    Domyślnie

    Ja kupiłem kilka temu taki właśnie pistoletowy (głowicę przykłada się do czoła) za jakoś 39pln... Pomiary są powtarzalne, zgadzają się z wskazaniami tradycyjnego termometru.

  3. #13

    Domyślnie

    Microlife NC 100

    mam, polecam
    przy okazji masz mozliwosc mierzenia temperatury w pomieszczczeniu,
    czy temperatury jedzonka dla dziecka albo wody w wanience
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  4. #14

    Domyślnie

    Ja kiedyś miałem Brauna takiego do ucha ale dużo zależało od tego pod jakim kątem się to do ucha wsadziło i dodatkowo dziecko nie lubiło jak mu się coś do ucha wkłada. Fajne są takie w smoczku, jak dziecko używa smoczków. My kiedyś kupiliśmy taki pasek przykładany do głowy co w 5 sek. podaje przybliżoną temperaturę. Używamy do dzisiaj. W sumie to nie o ma dużego znaczenia czy dziecko ma 38 czy 38,5 tak aby się zorientować czy gorączka jest czy nie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Microlife NC 100

    mam, polecam
    przy okazji masz mozliwosc mierzenia temperatury w pomieszczczeniu,
    czy temperatury jedzonka dla dziecka albo wody w wanience
    No właśnie na ceneo ma mnóstwo negatywnych opinii, że są duże różnice pomiaru.

  6. #16

    Domyślnie

    Na bangla.pl czy jak sie ta stronka nazywa też niezbyt to chwalony wynalazek. Ja chyba kupie tego Brauna ktorego wspomnialem wczesniej.

  7. #17

    Domyślnie

    jak sie go uzywa prawidlowo to odczyty sa prawidlowe
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  8. #18

    Domyślnie

    Mam obecnie 1,5 roczną Antosię.

    Nie wiem jak inni, ale my potrafimy obecnie bez termometru wyczuć/zobaczyć po małej czy w ogóle ma temperaturę, czy też jest mocno rozgorączkowana. Dziecko daje jeszcze milion innych oznak, że coś jest nie tak.

    Posiadamy termometr elektroniczny z miękką końcówką (dupcia ,ucho, pacha) - 10- sekundowy. Ale pomiaru dokładnego to on nie daje, gdziekolwiek by go nie umieścić.

    Ze słyszenia i obserwacji moim zdaniem wynika, że nie ma ideału.

  9. #19

    Domyślnie

    my mamy jakiś silvercrest z lidla i mierzy bardzo dobrze. Jedynie trzeba wiedzieć gdzie mierzyć, bo na czole w każdym miejscu będzie trochę inna temperatura

  10. #20

    Domyślnie

    Ja tego nie rozumiem Kiedyś była szklana rurka z podziałką i rtęcią i wszystko działało jak należy. Teraz na kilkanaście rodzajów termometrów nic nie jest wiarygodne

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •