Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mofo Zobacz posta
    W czasie koncertów nie zawsze można podejść pod samą scenę. Do portretów na pewno też się przyda
    Jeśli ktoś "robi" koncerty to jest w picie (co prawda tam też 70-200 się przyda) Na koncert nie wpuszczą z taką lufą

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez turisma Zobacz posta
    Jeśli ktoś "robi" koncerty to jest w picie (co prawda tam też 70-200 się przyda) Na koncert nie wpuszczą z taką lufą
    Jeżeli ma się akredytację to wpuszczą

  3. #13
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcdeq Zobacz posta
    .. głównie koncerty, reportaż, portret.

    Potrzebuję dwóch korpusów i teraz mam dylemat:
    D600+D700
    Ja bym tak wybrał.
    Niestety oba aparaty dają nieco inny kolor, ale jak rozumiem będziesz używał jednego, w zależności od sesji.
    Rozpatrywanie AF w D600 nie jest potrzebne, bo i tak do reporterki to będziesz brał D700. D600 do portretu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja bym tak wybrał.
    Niestety oba aparaty dają nieco inny kolor, ale jak rozumiem będziesz używał jednego, w zależności od sesji.
    Rozpatrywanie AF w D600 nie jest potrzebne, bo i tak do reporterki to będziesz brał D700. D600 do portretu.
    Po przemyśleniach, nie chcę brać 2xD600, a d800 za drogie, więc raczej skończy się tak jak piszesz.
    W przypadku portretów czy zwykłego reportażu wiadomo jeden korpus spoko, ale na wesółku będą potrzebne dwa, bo wygodnie przy stałkach i będzie trzeba się potem bawić w LR.
    FX+DX+Lęsy
    BLOG

  5. #15
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Nie pisałeś o ślubach. Mówiłeś o reportażu.
    No niech ci będzie ...
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcdeq Zobacz posta
    Po przemyśleniach, nie chcę brać 2xD600, a d800 za drogie, więc raczej skończy się tak jak piszesz.
    W przypadku portretów czy zwykłego reportażu wiadomo jeden korpus spoko, ale na wesółku będą potrzebne dwa, bo wygodnie przy stałkach i będzie trzeba się potem bawić w LR.
    W takim wypadku dwa body z różnymi matrycami to tylko niepotrzebne utrudnianie sobie pracy.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  7. #17

    Domyślnie

    Dwa roznie obrazujace body sa super pomyslem, aby urozmaicic material. Chyba wiekszym problemem jest uzywanie dwoch roznych korpusow na raz.

  8. #18

    Domyślnie

    urozmaicić materiał to można ciekawymi/różnorodnymi kadrami, a nie różnymi body

  9. #19

    Domyślnie

    Sprowadzanie tego do postaci alternatywy jest ograniczone, nie sadzisz?

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja bym tak wybrał.
    Niestety oba aparaty dają nieco inny kolor, ale jak rozumiem będziesz używał jednego, w zależności od sesji.
    Rozpatrywanie AF w D600 nie jest potrzebne, bo i tak do reporterki to będziesz brał D700. D600 do portretu.
    tzn że d600 oddaje bardziej naturalne kolory skóry ?

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •