Close

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 137
  1. #1

    Domyślnie Kalendarz 2013 - zamówienia, wysyłka, projekt - tutaj!

    Moi Drodzy,

    Zgodnie z wcześniejsza informacją, w tym tygodniu kalendarz wychodzi z druku i 13-14 grudnia ruszy jego dystrybucja. Z uwagi na mniejszy niż w latach ubiegłych nakład, zachęcam do składania zamówień.

    Kalendarz można zamawiać przez stronę sklepu fotograficznego Cyfrowe.pl klikając w poniższy link, wrzucając towar do koszyka i normalnie realizując zamówienie.

    http://www.cyfrowe.pl/aparaty/nikoni...-2013-rok.html

    UWAGA WAŻNE!!! Z uwagi na rozmiar kalendarza, który wraz z opakowaniem wynosi 49x69 cm, prosimy o nie składanie zamówień z formą dostawy poprzez paczkomaty.

    Przesyłka taka nie zmieści się do skrytki w paczkomacie (zgodnie z informacją firmy InPost rozmiar nie może przekraczać 41x64 cm), a nie chcielibyśmy ryzykować by paczka była upychana i zaginana.

    W sprawie zamówień które już zostały złożone, będziemy kontaktować się w celu ustalenia adresu, na który będziemy mogli wysłać kalendarz kurierem.




    Jest to jedyna forma składania zamówień – zamówienia składane inną drogą, przez PW, mailowo czy przez wpisy w wątku – NIE będą realizowane.

    Możliwe sposoby dostawy i koszty transportu znajdziecie w TYM miejscu. Ilość szt. kalendarza w przesyłce nie ma wpływu na koszt wysyłki.
    Cena kalendarza jest kosztem jego przygotowania i wydruku, została ustalona przez osoby związane z produkcją kalendarza, Cyfrowe.pl dystrybuujące kalendarz i na nim nie zarabia.

    Osoby zza granicy zachęcam do złożenia zamówienia grupowego celem zminimalizowania kosztów transportu, tak jak było to w latach ubiegłych.

    Poniżej, pełna galeria Kalendarza 2013:



  2. #2

    Domyślnie

    Notka administracyjna. Autorów zdjęć (przy okazji gratuluję) proszę o przesłanie zamówienia na adres admin@nikoniarze.pl . Ja roześlę Wam kalendarze autorskie (1szt.) Większe ilości (jeśli chcecie) zamawiajcie przez cyfrowe.pl. Reasumując jeden ode mnie, jak więcej to od cyfrowych

  3. #3
    Oszczędny w słowach Konto PREMIUM
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    8

    Domyślnie

    Uprzedzając ew. pytania, chcielibyśmy poinformować iż z uwagi na bardzo dużą ilość zamówień (nie tylko kalendarzy), nie będziemy osobno potwierdzać każdego zamówienia. Jeżeli mają Państwo nadany sześciocyfrowy numer zamówienia, oznacza to iż zamówienie zostało zarejestrowane w naszym systemie i zostanie zrealizowane kolejno jak tylko kalendarze wjadą do naszego magazynu.
    W dniu wysyłki kalendarza otrzymają Państwo informacje drogą mailową lub telefoniczną (SMS) wraz z podaniem nr listu przewozowego na którym realizowana będzie przesyłka (nie dotyczy wysyłek Pocztą Polską).
    Naturalnie tak samo otrzymają Państwo informacje o możliwości odebrania zamówionego kalendarza w jednym z naszych oddziałów w Gdańsku/Warszawie/Poznaniu/Katowicach.
    Ostatnio edytowane przez Cyfrowe.pl ; 10-12-2012 o 12:45

  4. #4

    Domyślnie

    Nie chciałbym być postrzeżony za jakiegoś narzekającego, ale jakoś smutny ten kalendarz, wszystkie miesiące czarno-białe No chyba że to ma związek z końcem świata
    Hmmm te dodatkowe logo "cyfrowe.pl" jak dla mnie nie pasuje, z całym szacunkiem dla sklepu, ale sprawia wrażenie bardziej komercyjnego kalendarza niż w poprzednich latach :/
    Mój blog o fotografii Fotograf ślubny trójmiasto

  5. #5

    Domyślnie

    Każdego roku wprowadzamy coś nowego. Jeśli nie format to coś innego. W tym roku padło na cz/b i uważam że to bardzo dobry wybór. te zdjęcia u mnie będą tak jak poprzednie, wisiały na ścianach. Dobrze wyeksponowana cz/b to bajka

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    A mi niestety się nie podoba tak bardzo jak poprzednie, mam na 2012 i 2011. Niestety dlatego że biały. Pewnie zaraz na mnie gromy się posypią
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomkkk Zobacz posta
    Nie chciałbym być postrzeżony za jakiegoś narzekającego, ale jakoś smutny ten kalendarz, wszystkie miesiące czarno-białe No chyba że to ma związek z końcem świata
    Hmmm te dodatkowe logo "cyfrowe.pl" jak dla mnie nie pasuje, z całym szacunkiem dla sklepu, ale sprawia wrażenie bardziej komercyjnego kalendarza niż w poprzednich latach :/
    Mam podobne odczucia

  8. #8

    Domyślnie

    Ja chyba w tym roku nie zamówię kalendarza, powody identyczne z wypowiedziami kolegów - nie podoba mi się
    Nikon i tak już zostanie...
    Krzysztof

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomkkk Zobacz posta
    Hmmm te dodatkowe logo "cyfrowe.pl" jak dla mnie nie pasuje, z całym szacunkiem dla sklepu, ale sprawia wrażenie bardziej komercyjnego kalendarza niż w poprzednich latach :/
    A zauwazyles, ze jest tanszy? Moze to ta "komercja"
    U mnie zawisnie (wcale nie ze wzgledu na zdjecie z lutego), tez wolalem czarny, ale ten jest rownie dobry a nowego nie trzeba sie bac, wyglada ciekawie i nie mam nic do B&W, moim zdaniem gdyby zdjecia byly wymieszane z kolorowymi to wyszla by z tego papka
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 12-12-2012 o 09:35

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    A zauwazyles, ze jest tanszy? Moze to ta "komercja"
    Hmm no jakby to powiedzieć, w zeszłym roku kosztował 37 zł bez nadrukowanego loga "cyfrowe.pl" więc nie zauważyłem że jest tańszy

    Ale prawdę mówiąc nie o to chodzi. Wiadomo, że z roku na rok wszystko drożeje i uważam, że aktualna cena 40 zł jest ok. Niemniej jednak nie chciałbym aby za kilka lat dół kalendarza wypełniony był logami różnych firm.
    Mój blog o fotografii Fotograf ślubny trójmiasto

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •