Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Jaki aparat

  1. #1

    Domyślnie Jaki aparat

    Witam moja znajoma chce kupić aparat jest to jej pierwszy . Wybrała canona 60D lub 7D czy mogli byście poradzić coś w tym temacie. Zaproponować jakiś inny godny polecenia aparat ? Zależy jej na filmach HD , dopiero zaczyna przygodę z fotografią tak wiec nie wie dokładnie do jakich zdjęć jest jej potrzebny aparat.

    Z góry dziękuje za pomoc


  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oscyp33 Zobacz posta
    Zależy jej na filmach HD
    Jestem przeciwnikiem tego trybu w aparatach, dla mnie aparat ma służyć tylko do robienia zdjęć.
    Jeżeli zależy koleżance na dobrym materiale to niech kupi kamere, soniacza są dobre w sumie canona też.
    Odnośnie 7D vs 60D to siódemka jest nowsza...ale to niech wypowie się ktoś inny - I'm Nikon.
    Ostatnio edytowane przez Travis6Strong ; 04-12-2012 o 21:05
    Nieważne czym - ważne jak!

  3. #3

    Domyślnie

    1) Jako pierwszy aparat pchać się w półprofesjonalną puszkę (7D) - trochę na wyrost... a za miesiąc-dwa może być wart 60% - Canon ma ponoć wypuścić 7D mk II.

    2) Jak filmy, to spytaj się jak idzie jej ręczne ostrzenie podczas nagrywania filmów - ani 60D, ani 7D nie mają autofocusa podczas nagrywania, a ręczne wymaga dużej wprawy...

    3) Inny aparat -> Nikon D7000, Sony SLT-A57, SLT-A65, SLT-A77... Szczególnie Sony, jeśli ma filmować, bo ma ciągły, szybki i precyzyjny autofocus.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oscyp33 Zobacz posta
    Witam moja znajoma chce kupić aparat jest to jej pierwszy . Wybrała canona 60D lub 7D czy mogli byście poradzić coś w tym temacie...
    ... z takim pytaniem to raczej zajrzyj tutaj
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Nikon d7000
    D80 + 50 1.8D + 18-55 + 18-200VR

  6. #6

    Domyślnie

    z tych dwóch tylko 7D
    || 5D + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  7. #7

    Domyślnie

    Jak chce kręcić filmy to lepiej niech zainwestuje w kamerę będzie taniej. "dopiero zaczyna przygodę z fotografią tak wiec nie wie dokładnie do jakich zdjęć jest jej potrzebny aparat. " Body niech wybierze jakieś z Nikona, hm... może D7000 albo najnowsze dziecko w DX - Nikon D5200 i uniwersalny obiektyw 18-105 VR, a jak już będzie wiedziała jakie chce robić zdjęcia niech wybierze odpowiedni obiektyw. Takie jest moje zdanie.
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  8. #8

    Domyślnie

    Z Nikonów to D5200 albo D7000 jak polecali koledzy wyżej...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oscyp33 Zobacz posta
    Zależy jej na filmach HD , dopiero zaczyna przygodę z fotografią tak wiec nie wie dokładnie do jakich zdjęć jest jej potrzebny aparat.
    Co ma jedno do drugiego? Chce HD a zaczyna przygodę z fotografią. Jak zaczyna to niech kupi typowo amatorskie lustro D3200 lub nawet 3100 albo jakiś kompakt, one też kręcą w HD.
    D90/N50 1.8D/T17-50 2.8/Nissin Di622 MII

  10. #10

    Domyślnie

    nie wyobrażam sobie kręcenia bez uchylnego wyświetlacza. z canon 60d albo d5100 od N. Najlepiej Soniak a57 w tej cenie lub 66

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •