Close

Strona 286 z 293 PierwszyPierwszy ... 186236276284285286287288 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 851 do 2 860 z 2925
  1. #2851

    Domyślnie

    Czesc, chcial bym wyslac aparat do serwisu (D600+24-70) nikona (UK bo tam mieszkam) na kalibracje + czyszczenie jednak czego sie obawiam to to ze Nikon zechce wymienic cala migawke a za niedlugo wybieram sie do Polski na wakacje, i tu pojawia sie pytanie czy Nikon wyrobi sie w 3tyg czy jednak lepiej poczekac i zwrocic aparat do serwisu dopiero po wakacjach ??

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  2. #2852

    Domyślnie

    Ja oddałem wczoraj D600!w Wawie do czyszczenia i przewidywany czas realizacji to dwa tygodnie. Napisz do serwisu w UK jaki maja przewidywany czas czyszczenia+kalibracji, bo trudno przewidzieć ich obłożenie.

  3. #2853
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mi w polskim serwisie wymiana migawki razem z kurierem trwała pięć dni.

  4. #2854

    Domyślnie

    @koesh to mnie pocieszyles @megasnajper mysle ze samo odpisanie na maila przez nich zajmie okolo 2-3dni a czas ucieka ... No nic kto nie ryzukuje ten nie zostaje bez aparatu wysle go jutro zobaczymy co sie stanie.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  5. #2855

    Domyślnie

    @koesh robiłeś to w sezonie letnim? I czy jestes w NPS? Jestem pod wrażeniem 5 dni.

  6. #2856
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Robiłem to chyba na początku lipca, normalnie bez NPS, wymiana migawki, komory i co tam jeszcze trzeba plus gumy.

  7. #2857

    Domyślnie

    @koesh a jak to jest z ta wymiana migawki pogwarwncyjna ? Dalej jest za darmo czy juz jednak trzeba zaplacic ?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  8. #2858
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak dalej jest darmowa, zadzwoń, zapytaj bo są wakacje i różnie może być z tymi "Austriakami" z Warszawy

  9. #2859

    Domyślnie

    @koesh ja w UK wiec o to sie nie martwie dobrze wiedziec bo warto skorzystac mimo ze jak narazie okolo 10k na pierwszej migawce nabite

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  10. #2860
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co ma nikon w info to akcje serwisowa jest bezterminowa, u mnie matryca była strasznie brudna, co ciekawe po wymianie i zrobieniu kilku zdjęć znowu była brudna ale okazało się że to tylko trzeba było przedmuchać i jest ok.

Strona 286 z 293 PierwszyPierwszy ... 186236276284285286287288 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •