Close

Strona 13 z 293 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 2925
  1. #121

    Domyślnie

    To temat o D600, a nie szkłach. Trzymajmy się tego proszę

  2. #122

    Domyślnie

    Nikolay dobrzy pisze! Napisał przecież, że nie da się! Co do tego, że to nie kurz lecz lakier lub jakiś inny syf też się zgadzam. Kurz sam się tam nie narodzi, a nie ma jak się tam dostać jeśli niektórzy nawet szkła nie zmieniali ani razu. Skoro jest szczelny na wodę to na kurz tym bardziej. Ja obstawiałem olej, ale to jest suche podobno, więc prawdopodobne jest to co zakładasz Nikolay. Jeśli do wiosny Nic z tym nie zrobią to kupie D800. Dla mnie póki co wystarczy. Kończę. Szkoda czasu. Trzeba odczekać. Zima i tak sezon martwy... Pozdro

  3. #123
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    I temat nie o kurzu. Ponad 20 postów poszło do piachu. Szkoda waszego pisania, usuwanie idzie szybko
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #124

    Domyślnie

    Kilkadziesiąt fotek nietestowych z D600, bardzo proszę:

    http://qbk.pl/blog/

    (wszystko co nowe, początek relacji z Kambodży i ostatnie 3 notki z Warszawy). Ogólnie poza kilkoma drobnymi mankamentami jestem zachwycony puszką, kolorami, tonalnością, skalą EV. Porównuję do poprzednika, D200. Od kurzu jest gruszka

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbk Zobacz posta
    Kilkadziesiąt fotek nietestowych z D600, bardzo proszę:

    http://qbk.pl/blog/

    (wszystko co nowe, początek relacji z Kambodży i ostatnie 3 notki z Warszawy). Ogólnie poza kilkoma drobnymi mankamentami jestem zachwycony puszką, kolorami, tonalnością, skalą EV. Porównuję do poprzednika, D200. Od kurzu jest gruszka
    ciekawa podróż (zazdroszczę) i fotki również pokazują świetną przygodę. mam jednak dylemat bo albo jestem juz zmęczony albo ostrości na nich nie ma. Przejrzałem wszystkie te zdjęcia i choć ogólnie mi się podobają to jednak mam niedosyt z ostrością. Może nie wyostrzasz po zmniejszaniu?
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  6. #126

    Domyślnie

    Szkoda Jacek, że moje dłuższe i logiczne przemyślenia na temat związany z D 600 wywaliłeś . Faktycznie zmarnowałeś kawałek mojej pracy. Moim zdaniem jak najbardziej wypowiedź dotyczyła tematu czyli "Nikon D 600 w praktyce". Smutne i właściwie .... szkoda słów. Czasami zostawiacie taki bełkot, że trzeba kilkaset postów przeczytać by dojść do tego, że dyskusja jest o niczym .... Gdy zaczyna być logicznie ale narusza to interesy np. FJ ... post jest usuwany. The End.

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbk Zobacz posta
    Kilkadziesiąt fotek nietestowych z D600[...]
    Bardzo fajne obrazki wypluwa.

    Edit:

    Jacek nie przesadzasz?

    Nie mówię o tym tylko pytam o obróbkę zdjęć! To chyba jest dozwolone... jest to D600 w praktyce, ale OK - będę pytał każdego na PW. Co za głupota.

    Ps. Na jakiej giełdzie? Może kiedyś chciałem. Sprzedałem już dawno body, więc niech się chwilę zastanowię - nie, nie chcę
    Ostatnio edytowane przez turisma ; 27-11-2012 o 10:31

  8. #128
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Nie zauważyłeś, że usuwam takie wpisy? Zmuszasz kogoś do pisania o tym, o czym zabraniam tu pisać. Masz drugi wątek o D600, masz PW.

    PS - chcesz coś wystawić na giełdzie?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #129

    Domyślnie

    Ktoś już na początku pytał ale nie było odzewu. Ma ktoś jakieś profile do wgrania do tej puszki?

    Wysłane z telefonu
    D90 szkiełka i błyskotki

  10. #130

    Domyślnie

    Doszedlem do wniosu że na obecnym etapie rozwoju tego watku jego subskrypcja mija sie z celem

Strona 13 z 293 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •