Close

Strona 12 z 293 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 2925
  1. #111
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    ...I przy kazdej nowej puszce gnebi mnie to samo - skoro Fuji potrafilo to zrobic kilka ladnych lat temu to dlaczego Nikon nie potrafi ?
    Zapomnij o detalach w światłach w jakichkolwiek puszkach nikona. D600, D800, D3 i co tam sobie tylko weźmiesz do reki. Jakiego teraz masz nikona? Masz tam detale w światłach?
    Fufu miał inną matrycę - miał 2 komplety pikseli (inaczej rozłożone). Jeden z kompletów pikseli był duży, drugi maciupki. Małe piksele łapały mało światła - odpowiadały za detale w światłach. Ma to sporo konsekwencji, to nie miejsce by o tym pisac.
    W nikonach i w każdej innej matrycy tego typu masz tylko jednakowej wielkości piksele.

    Wybierając nikona zapomnij o tym co pamiętasz z Fuji. Co nie znaczy, że nikony nie dorównały mu DR. Tylko nalezy wykorzystać to co nikon daje w cieniach i niedoświetlać zdjęcia - oczywiście gdy jest potrzeba i scena ma duże DR.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 26-11-2012 o 12:04
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #112

    Domyślnie

    Mam wciaz Fufu
    I wiem że przy D600 bede musial zmienic tok myslenia. Dlatego wolalbym 2xD600 niż D600 i fufu. Jak sie przesiadac to calkowicie.

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    Mam wciaz Fufu
    I wiem że przy D600 bede musial zmienic tok myslenia. Dlatego wolalbym 2xD600 niż D600 i fufu. Jak sie przesiadac to calkowicie.
    Od kiedy mam d700 fuji s5 leży w torbie. Nie tylko możliwość wyciągania ze świateł ma znaczenie.
    Mam nadzieje że ceny d600 na początku roku będą trochę korzystniejsze ponieważ muszę coś kupić, a nic innego jak d600 nikon w tej chwili nie proponuje.

  4. #114

    Domyślnie

    ale one robia sie coraz korzystniejsze, dzis szuaklem jakies *******y w sklepie foto i bylo nieznacznie ponad 7100

  5. #115

    Domyślnie

    Najkorzystniejsza oferta jest w AB i FJ 7333 i dostaje się 600 na inne wydatki. Puszka na czysto wychodzi 6733 z 2 letnią gwarancją a nie roczną jak przy importach własnych z EU lub brakiem przy imporcie z USA.
    Szymek

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymek2327 Zobacz posta
    Puszka na czysto wychodzi 6733
    Nie. Wychodzi 7333 zł.
    Tam nie ma rabatu, ale bon na inne wydatki jak to sam zauważyłeś.

  7. #117

    Domyślnie

    http://www.nikon.pl/pl_PL/press_room...EMINNYroadshow

    Może pójdą wszyscy co mają D600 i zrobią dym? Trochę szumu przy stanowisku Nikona - niech cała galeria zobaczy


    Celem działań jest budowa wizerunku firmy Nikon jako producenta wysokiej klasy sprzętu fotograficznego, umożliwiającego każdemu użytkownikowi, bez względu na doświadczenie i umiejętności, w łatwy i kreatywny sposób uwiecznienie zarówno codziennych, jak i wyjątkowych chwil w życiu.

    Dodatkową promocją w trakcie Roadshow objęte są aparaty kompaktowe COOLPIX: S01, S800c, P7700; aparaty kompaktowe z wymienną optyką Nikon 1: J1, V1, J2; amatorskie lustrzanki cyfrowe Nikon: D3200, D5100, D7000, D600 oraz lornetki Nikon Sport Optics: Prostaff 7 10x42, Elegant Compact 4x10 DCF, Aculon T11 8-24x25.
    I jeszcze ta nazwa - JESTEM INNY NIŻ MYŚLISZ - tak, wiemy
    Ostatnio edytowane przez turisma ; 26-11-2012 o 16:54

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymek2327 Zobacz posta
    Najkorzystniejsza oferta jest w AB i FJ 7333 i dostaje się 600 na inne wydatki.
    A te inne wydatki to może być np. Nikkor 28 1.8, czy to chodzi bardziej o odbitki, fotoksiążki?
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koziak Zobacz posta
    A te inne wydatki to może być np. Nikkor 28 1.8, czy to chodzi bardziej o odbitki, fotoksiążki?
    Co chcesz. Wszystko co mają w sklepie stacjonarnym Ja chciałem obiektyw wziąć i nie ma problemu.
    Ciekawy przewodnik po Polsce - 1001miejsc.pl

  10. #120

    Domyślnie

    Czyli do 31 grudnia mam czas na dobry zakup.
    Ponawiam prośbę o wykonania zdjęć z D600 i D700, pokazujące lepszy WB 600-ki. Chodzi mi o kolor skóry.
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 12 z 293 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •