Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Problem z wyszukiwarkami i paskiem adresu

    Czesc.
    Przepraszam, ze watek w cafe, bo temat byc moze bardziej komputerowy, ale tutaj zaglada najwiecej osob i moze ktos bedzie w stanie mi pomoc

    Mam problem, ktory bardzo mnie irytuje.
    Zawsze mialam tak, ze po wpisaniu w pasku adresu slowa do wyszukiwania automatycznie otwierala sie wyszukiwarka google. Od jakiegos czasu zamist google, otwiera sie przedziwna strona 1616.net z chinskimi znaczkami. Probowalam w about:config ustawic keyword.url dla google, probowalam naprawic poprzez usuniecie ciasteczek, przeinstalowanie przegladarek i nic. Mam tak zarowno w firefox, jak i w safari.

    Pomocy, co z tym zrobic?

    Dzieki,
    Z.
    d700

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta

    Pomocy, co z tym zrobic?

    Dzieki,
    Z.

    masz jakiegos syfa... ad-aware i przeskanuj komp.

  3. #3

    Domyślnie

    A jakis polecany antywirus na mac'a? Zapomnialam dodac, ze pracuje na mac'u...
    Przyznam, ze do tej pory nie mialam zadnych problemow i w ogole nie interesowal mnie temat programow antywirusowych..
    d700

  4. #4

    Domyślnie

    O Boze, wirus na macu! Przeciez to niemozliwe! Toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom 01, gdzie jestes?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Przepraszam, ale musialem to napisac

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    A jakis polecany antywirus na mac'a? Zapomnialam dodac, ze pracuje na mac'u...
    Przyznam, ze do tej pory nie mialam zadnych problemow i w ogole nie interesowal mnie temat programow antywirusowych..

    to niekoniecznie musi byc wirus. to jakis syf ktory wlasnie w ten sposob sie objawia. czasami wywala tez goe babki na caly ekran po wlaczeniu przegladarki... no ale to wersja extra

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •