Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greku792 Zobacz posta
    Ja robilem tu, jakosc fajna, możliwa edycja zdjęć i układu na stronie, podpisywanie itp.
    http://www.saal-digital.pl

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    Książki z Saal faktycznie ładne wychodzą, chociaż cenowo dość drogie widzi mi się.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    Książki z Saal faktycznie ładne wychodzą, chociaż cenowo dość drogie widzi mi się.
    Albo chcesz mieć tanio albo profesjonalnie
    Plus polskich producentów jest taki że zawsze możesz podjechać do nich z proofem i pokazać jak np. ma wyglądać BLACK w publikacji BW.
    Ja drukuje w amerykańskim blurb i powiem CI że rozrzut jakości tych samych albumów (te same pliki) jest baaaaardzo duży.
    Czasem dostaje prawdziwy BLACK a czasem siedzi jakiś błekitny albo różowy w tym...
    Plus jest taki żę NIGDY nie miałem problemu z reklamacją. Zawsze przysyłali "coś lepszego". Jednak jeśli chcesz mieć "w punkt" to pojedź do drukarni i pokaż co chcesz - to lepsze niż oczekiwanie na niewiadome...
    NO i blurb robi albumy powyżej 200 stron bez problemu co dla mnie akurat jest ważne
    Pozdrawiam. Piotr
    P.S.
    Z moich obserwacj ito blurb ma większy problem z drukiem BW niż z kolorem...
    Ostatnio edytowane przez pioterkow ; 27-11-2017 o 17:59 Powód: literówki
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  3. #13

    Domyślnie

    Reklama Saaal. Zmusiłem się kolejny rok do wydrukowania albumu z fotograficznym podsumowaniem roku. Druk Albumu zleciłem w środę o 20:11, w czwartek o 10:10 otrzymałem maila, że właśnie wysłali gotowy album. Zawsze byli dosyć sprawni, ale takie tempo mi zaimponowało.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #14

    Domyślnie

    Ja zamawiam na allegro, ale póki co testuję różnych sprzedawców. Na razie stwierdzam, że nie ma co sugerować się ceną, bo w niektórych przypadkach nie ma ona znaczenia jeżeli chodzi o jakość.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fitAgnieszka Zobacz posta
    Ja zamawiam na allegro, ale póki co testuję różnych sprzedawców. Na razie stwierdzam, że nie ma co sugerować się ceną, bo w niektórych przypadkach nie ma ona znaczenia jeżeli chodzi o jakość.
    Agnieszka - z moich doświadczeń to polecam:
    Polska:
    krukbook.pl - dobra jakość, możesz wszystko ustalić z nimi
    www.saal-digital.pl - solidnie i bardzo szybkie terminy
    USA:
    blurb.com - USA - solidnie i albumy +200 stron reklamacje wzorowe, bez problemu + bonus na kolejne albumy
    Z Allegro to ostrożnie Ci radzę jeśłi naprawdę zależy Ci na jakości - wielu fiutoziutków się ogłasza którym wydaje się że potrafią drukować...
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •