Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    A jaki sposób przesyłki wybrałeś? Ja polecam EMS, jest droższy ale dochodzi maks w tydzień.

  2. #12

    Domyślnie

    Może jeszcze przyjdzie. Na początku roku kupiłem od chińskiego sprzedawcy drobiazg w postaci tulejki do kompaktu Sigmy. Gdy po około miesiącu nie przyszła, poinformowałem o tym sprzedawcę, a ten zaproponował zwrot kasy lub powtórną wysyłkę, Wybrałem to drugie, po kolejnych chyba dwóch czy trzech tygodniach wreszcie przyszło. Tylko do dziś nie wiem, czy rzeczywiście ponownie wysłał, czy to była ta pierwsza, bo jedyna wskazówka, to odręcznie nabazgrana data zakupu (i pewnie wysyłki) na nalepce. W każdym razie drugiej tulejki nie dostałem

  3. #13
    Oszczędny w słowach Awatar Larson
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Poronin - ale to nie miasto
    Posty
    204

    Domyślnie

    Ja kupiłem dwie lampy Yongnuo 10 października osobnymi przesyłkami u dwóch sprzedawców. Przyszły wczoraj - obie zapakowane w jedną kopertę z pieczątką urzędu celnego... Pewnie tam też przeleżały... Ponad 6 tygodni to mój rekord jeśli chodzi o przesyłkę z Azji.
    A zamówiłem dwie u różnych sprzedawców z nadzieją że jak coś pójdzie nie tak to może choć jedna dojdzie Czyżby urząd celny czekał na kolejne lampy? - może doszli do wniosku że kupuję hurtem , a może tak teraz działają i Twoja paczka też gdzieś zaleguje w Polsce.
    D777

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •