Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Teraz byłoby "fair" jakby to paluszek dostał w oponkę - bo tak naprawe Alonso stracił ok. 30-40 punktów nie ze swojej winy tylko z winy szaleńców na torze. Więc może groszek by ładnie podjechał paluszkowi w Brazylii?
    I żeby wyrównać szanse, może jakaś awaria alternatora u Alonso..? Skręca mnie, jak słyszę o "sprawiedliwości" w kontekście zawodów sportowych.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schwepes Zobacz posta
    I żeby wyrównać szanse, może jakaś awaria alternatora u Alonso..? Skręca mnie, jak słyszę o "sprawiedliwości" w kontekście zawodów sportowych.
    Niech Cię skręca, co mnie to. Awaria alternatora to wynik złego przygotowania bolidu - błąd zespołu, rozcięcie opony lub rozbicie bolidu przez innego szalejącego kierowcę to już przyczyna zewnętrzna. A że sprawiedliwości nie ma nigdzie to i w zawodach sportowych jej nie będzie.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    nie dość, że polszmat nadaje retransmisję to jeszcze ją pociął reklamami, no kurde co za ludzie - a chciałem sobie dla odprężenia obejrzeć wyścig (i nie ważne, że wyniki znałem już)
    Ja tez sie wkurzyłem na maxa, czekałem cały dzień specjalnie nie łaziłem po necie zeby nie trafic na wyniki, dorwałem do 22:15 i ogladam, jest fajnie 9 okr. jeb reklama, łapie za pilota chce przewinąć po chwili dociera do mnie że to "Live" no nic przeczekałem ale moja radość po skończonych reklamkah nie trwała długo 22 okr. kolejny cykl reklam!
    Wyłączyłem tv i poszedłem spać, mam nadzieje że Brazylie pokażą w cywilizowany sposób chyba że będzie Szkalna Pułapka 5 na żywo ze studia polszmatu!
    Nikon Fx

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Ja tez sie wkurzyłem na maxa, czekałem cały dzień specjalnie nie łaziłem po necie zeby nie trafic na wyniki, dorwałem do 22:15 i ogladam, jest fajnie 9 okr. jeb reklama, łapie za pilota chce przewinąć po chwili dociera do mnie że to "Live" no nic przeczekałem ale moja radość po skończonych reklamkah nie trwała długo 22 okr. kolejny cykl reklam!
    Wyłączyłem tv i poszedłem spać, mam nadzieje że Brazylie pokażą w cywilizowany sposób chyba że będzie Szkalna Pułapka 5 na żywo ze studia polszmatu!
    niech żyje RTL
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  5. #25

    Domyślnie

    Na Polsat Sport Extra było live.

  6. #26

    Domyślnie

    NA RTL pewnie wiecej reklam jak wyścigu, a sport extra nie mam. : )
    Nikon Fx

  7. #27

    Domyślnie

    na RTL jest całkiem git. jest trochę reklam ale nie do przesady. za to jeśli nieco po ichnemu szprechasz to jednak sporo ciekawych informacji się przewija. no i weź pod uwagę, że ten mały w czerwonej czapeczce (lauda mu jest) ma wstęp do każdego boksu i na każdy zakamarek toru ...
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Niech Cię skręca, co mnie to. Awaria alternatora to wynik złego przygotowania bolidu - błąd zespołu, rozcięcie opony lub rozbicie bolidu przez innego szalejącego kierowcę to już przyczyna zewnętrzna. A że sprawiedliwości nie ma nigdzie to i w zawodach sportowych jej nie będzie.
    Rozcięcie opony w Japonii to niestety wina Alonso. Wjechał w Raikkonena - albo próbując go wypchnąć z toru, albo go po prostu nie widząc w zamieszaniu na starcie. Fernando nie zostawi Kimiemu miejsca zjeżdżając po starcie do lewej krawędzi toru i nadział się na jego skrzydło. Ciężko było oczekiwać od Fina, żeby "dał po hamulcach" narażając się tym samym na wjechanie mu w tył bolidu przez innego zawodnika, jak i na ucieczkę poza tor. Od biedy można to uznać za "incydent wyścigowy" choć moim zdaniem więcej jest w tym winy Alonso.

    Piszę niestety, bo od kilkunastu lat kibicuję Ferrari i liczyłem na przerwanie dominacji Red Bulla w tym roku. Niestety w równej walce na torze Alonso jest bez szans. Dzięki defektom Red Bulla zachował jeszcze matematyczne szanse na tytuł, ale nawet scenariusz jak z GP Abu Zabi nie da mu możliwości na cieszenia się z 3. tytułu mistrza. Przy obecnej formie "byków" jedynie defekt lub jakiś katastrofalny błąd Vettela lub zespołu mógłby pozbawić do trzeciej korony mistrzowskiej.

    Pisanie o tym, jaka to "fair" by nie była awaria lub wypadek jednego z zawodników walczących o tytuł, jest po prostu dziecinne.

  9. #29

    Domyślnie

    Wyścig i tor genialne. Wyprzedzania i to nie tylko w "DRS to zuło", ogólnie było ciekawie, jak się RBR nr. 2 popsuł a później paluch dał się wyprzedzić Luisowi to nadzieje ożyły, red Bull się psuje, kers lub alternator, a to były niestety płonne nadzieje. Teraz czekam na Brazylię i na deszcz na torze Inter Lagos
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schwepes Zobacz posta
    (...) Niestety w równej walce na torze Alonso jest bez szans. (...)
    Nie wiem czy z formą RB i Ferrari można mówić o równej walce...
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •