Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Aleja gwiazd(y)

  1. #1

    Domyślnie Aleja gwiazd(y)

    Z płytkiej, październikowej szuflady:


    ***





    ***

    Zapraszam.

    ***
    LED ZEPPELIN

  2. #2

    Domyślnie

    Dobry Fot. Liście na pierwszym planie kapitalnie się ułożyły dla całości, słoneczko subtelnie błysnęło. Super...
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Pięknie złapane światło. Szuflada płytka, ale konkretna. Ciekawe jak by w pionie wyglądało.
    Teraz Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo ładny symetryczny kadr z przyjemnym światłem. Szkoda, że tak mało liści w koronach.. Słabo się do tego przygotowałeś - trzeba było poprzyklejać

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo ładnie to wygląda!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  6. #6

    Domyślnie

    Pytam z czystej ciekawości... Czy masz wersję, na której słońce jest przesłonięte pniami?

  7. #7

    Domyślnie

    Fajno, fajno i w kadrze i w swietle.
    Ale zdecydowalbym sie na pewien zabieg, ktory by mz dal +10 do klimatu.
    Przyciemnil bym troche spory obszar, gornych rogow zdjecia. Dosyc szare i bladawe jest tam niebo w przeciwienstwie do powera miedzy drzewami.
    Wydaje mi sie, ze tak byloby bardziej klimatycznie i jasnosc nieba w roigach nie odciagala by wzroku od tej alei drzew i slonca, ktore graja tu pierwsze skrzypce.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pyzik Zobacz posta
    Pytam z czystej ciekawości... Czy masz wersję, na której słońce jest przesłonięte pniami?
    Nie, takiej wersji nie mam, w sumie jedynie żałuję, że słoneczko nie jest naprawdę centralnie tylko nieco z boku, spóźniłem się dosłownie dwie minuty. Taka okazja zdarza się raz w roku i jak "odkryłem" tę alejkę kawał czasu temu od razu pomyślałem o właśnie takim kadrze. Wrócę tam jeszcze - za rok.


    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Fajno, fajno i w kadrze i w swietle.
    Ale zdecydowalbym sie na pewien zabieg, ktory by mz dal +10 do klimatu.
    Przyciemnil bym troche spory obszar, gornych rogow zdjecia. Dosyc szare i bladawe jest tam niebo w przeciwienstwie do powera miedzy drzewami.
    Wydaje mi sie, ze tak byloby bardziej klimatycznie i jasnosc nieba w roigach nie odciagala by wzroku od tej alei drzew i slonca, ktore graja tu pierwsze skrzypce.
    Jest to wynik lekkiej mgiełki, widać ją zresztą w tle. W sumie w jej wyniku całe zdjęcie jest lekko "przymulone". Jakby niebo było niebieskie zadbałbym o jego "prawidłowy" wygląd. A przynajmniej spróbował.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matios Zobacz posta
    Szkoda, że tak mało liści w koronach.
    No wtedy to mogłoby jeszcze ciekawiej wyglądać, ale cóż za dużo by się chciało, trzeba oko nacieszyć tym co podano Bardzo fajny fot.
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Nie, takiej wersji nie mam, w sumie jedynie żałuję, że słoneczko nie jest naprawdę centralnie tylko nieco z boku, spóźniłem się dosłownie dwie minuty. Taka okazja zdarza się raz w roku i jak "odkryłem" tę alejkę kawał czasu temu od razu pomyślałem o właśnie takim kadrze. Wrócę tam jeszcze - za rok.
    Ja też "mam" podobną drogę i identyczne "problemy egzystencjalne"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •