Close

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149
  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcuss Zobacz posta
    Gdzie mogę zamieszczać swoje zdjęcia?
    http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=3
    Nikon

  2. #142

    Domyślnie

    Nie wiecie czy baterie zamienniki będą działać w d5200 , soft jest najnowszy. Czytałem coś o aktualizacjach w których poblokowali zamienniki.
    d300+S17-50OS

  3. #143

    Domyślnie

    Czy problem z hot pixelami dalej istnieje w tym modelu, czy coś poprawiono?
    Nikon

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piterdm Zobacz posta
    Czy problem z hot pixelami dalej istnieje w tym modelu, czy coś poprawiono?
    Użytkuje nikona d5200 od ponad roku i problem hot pixeli w posiadanym przeze mnie body nie wystapił.

  5. #145

    Domyślnie

    Jako zamiennika używam akumulatora Newell z chipem . Pracuje bez zastrzeżeń . Wcześniej próbowałem kilku zamienników innych producentów i na żadnym nie mogłem uruchomić aparatu . Na wyswietlaczu pojawiał się komunikat iż
    " akumulator nie jest obsługiwany" , coś w tym stylu.

  6. #146

    Domyślnie

    Planuję przesiąśc się po latach z D70s na D5200 , dlatego mam kilka pytań:

    -zastanawiam się jak d5200 sprawuje się w wysokich temperaturach ( ok 30-40 stopni ) ?
    -w D70s bateria jest całkiem przyjemna i nie muszę jej za często ładować, jak to jest w nowych konstrukcjach ?
    - czy brak uszczelnien ma jakies większe znaczenie na terenach pustynnych ?
    -nie wiem czy d70s ma jakieś uszczelnienia ( pewnie nie) ale nie raz robiłem zdjęcia w lekkim deszczu i nic się nie działo, czy nowe knstrukcje są jakoś bardziej wrażliwe na wilgoć ?

  7. #147

    Domyślnie

    Zapomniałem jeszcze - jak działa ze starszą sigmą 10-20 (4 -5,6_)

  8. #148
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    zauważyłem że d5200 jest mało popularny na forum, co jest tego przyczyną? jest teraz w cenach wyprzedazowych i może warto się przypatrzeć tej puszce?

  9. #149

    Domyślnie

    Jako były posiadacz D5200 powiem, że ten fenomen niepopularności jest spowodowany paroma względami:
    -ktoś kto dopiero chce zacząć z fotografią zazwyczaj udaje się do "sieciówki" w stylu MM i tam mu proponują D3200/D3300 bo poza gibanym ekranem, siatką af nie wnosi zbyt wiele a jest +- 500zł droższy
    -półkę wyżej był D7100 i w ofercie z cashbackiem dość fajnie wypadał cenowo i o ile ktoś wiedział czego chce od puszki i co mu konkretnie potrzeba bo na D3000 "zęby zjadł" brał albo D7100 albo FX
    -i z własnego doświadczenia powiem jako osoba która przesiadła się z D5200 na D7200, że w tym pierwszym brakowało mi funkcjonalności (do tej pory w menu D7200 byłem tylko po to, aby skorygować ff/bf - wszystko czego mi potrzeba mam "na wierzchu", zero grzebania zero szukania), drugiego pokrętła i fajnego już wizjera a nie tunelu z obrazem na końcu, gibany ekran fajny bajer ale dla mnie zbędny - dosłownie raz go użyłem przez cały czas focenia D5200 ale dla osób skupiających się na filmowaniu jak najbardziej przydatny. Również rozmiar nie jest tu bez znaczenia - o ile komuś mniejsze i lżejsze body lepiej w dłoni leży to mnie akurat krew zalewała przez brak solidnego chwytu, jak dziwnie by to nie zabrzmiało był dla mnie również zbyt lekki.

    Obrazek jaki produkuje fakt faktem fajny, jakoś mocno nie narzekałem bo i nie wyciągałem aż tyle żeby banding jak w D7100 się pojawił ale jak ktoś ma już szersze pojęcie o fotografii, wie co mu jest potrzebne w body "na wierzchu" i jak to wykorzystać w praktyce to albo D7100/D7200 albo pełna klatka o ile budżet pozwala.
    Ostatnio edytowane przez Godrick ; 04-05-2016 o 01:09
    D750 || D610 || N85 f/1.8G || N35 f/1.8G ED || SB-700 + torba innych mniej lub bardziej potrzebnych wynalazków

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •