Close

Strona 113 z 119 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 121 do 1 130 z 1186
  1. #1121

    Domyślnie

    Korzystałem i korzystam z książek Kelby'ego, zawsze jestem z nich zadowolony. Konkretnie wyczerpuje tematy i dobrze to obrazuje. Akurat teraz nie mam tej książki, ale korzystałem ze starszej wersji i byłem zadowolony. Teraz czytam jego opracowanie dotyczące Lightroma
    Porady dla fotografów i fotografów ślubnych: www.studio-progresiv.pl

  2. #1122
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    12

    Domyślnie

    Poszukuje książek o historii fotografii, jej przedstawicielach. Polecacie coś?

  3. #1123

    Domyślnie

    Historia fotografii
    Wydawnictwo: ARKADY.

    A teraz czas na pytanie. Jakie ksiązki są warte przeczytania, jeśli chodzi o użycie lampy błyskowej i o ogólnie o światło w fotografii. Znalazłem, dwie pozycję
    Z pamiętnika lampy błyskowej i Światło i oświetlenie w fotografii cyfrowej. Będą to dobre ksiązki?

  4. #1124

    Domyślnie

    To są dwie różne książki. Pierwsza traktuje o używaniu fleszy takich jak SB900 w różnych sytuacjach zdjęciowych, z reguły doświetlanie postaci, z dużą dozą narracji McNally'ego (fragmenty na Fotopolis:http://www.fotopolis.pl/n/10006/z-pa...wej-fragmenty/), druga jest faktycznie ogólnie o światle fotograficznym, raczej nie znajdziesz tu opowieści o użyciu lampek SB-coś tam. Na Amazon.uk jest angielska wersja z podglądem kilku stron: http://www.amazon.co.uk/Complete-Lig...der_190470588X
    Godna polecenia jest też ŚWIATŁO W FOTOGRAFII - MAGIA I NAUKA.

  5. #1125

    Domyślnie

    Właśnie wróciłam z PL zaopatrzona w kolejną książkę, tym razem o tematyce fotograficznej. W Krakowie na Brackiej w Składzie Tanich Książek kupiłam "Photoshop Korekcja i Separacja" Dana Margulisa za całe 16 złotych Nie będzie to zbytnio aktualne w stosunku do bieżącej wersji photoshopa ( wydanie z 2007 roku ) http://helion.pl/ksiazki/photoshop-k...lis,phkor5.htm ale do nauki na pewno się przyda

  6. #1126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kolorowooka Zobacz posta
    Nie będzie to zbytnio aktualne w stosunku do bieżącej wersji photoshopa ( wydanie z 2007 roku ) http://helion.pl/ksiazki/photoshop-k...lis,phkor5.htm ale do nauki na pewno się przyda
    Nie przejmuj się zbytnio tym że ta książka jest z 2007 r. W materii której dotyczy ta książka właściwie bardzo niewiele się zmieniło do dzisiaj.
    Pewnie dlatego nie pojawia się nowsze wydanie. Ta książka to absolutny top w tej materii. Miejscami jest dość trudna i tym trzeba się liczyć.
    Ostatnio edytowane przez Banderas ; 02-06-2016 o 09:51

  7. #1127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Banderas Zobacz posta
    Nie przejmuj się zbytnio tym że ta książka jest z 2007 r. W materii której dotyczy ta książka właściwie bardzo niewiele się zmieniło do dzisiaj.
    Pewnie dlatego nie pojawia się nowsze wydanie. Ta książka to absolutny top w tej materii. Miejscami jest dość trudna i tym trzeba się liczyć.
    Data wydania nie ma dla mnie dużego znaczenia, bo jestem amatorem, który dopiero uczy się photoshopa. Do tej pory lightroom wystarczał.

  8. #1128

    Domyślnie

    Ta książka zawiera informacje które mogą być przydatne dla fotografów (a jakże) wszakże dotyczy korekcji fotografii, tym niemniej

    tak naprawdę przeznaczona jest dla grafików przygotowujących do druku i stąd bardzo dużo jest tam zagadnień związanych z przestrzenią CMYK

    i w ogóle z drukiem zwłaszcza offsetowym.

  9. #1129

    Domyślnie

    Każdy z czasem chce wydrukować swoje zdjęcia

  10. #1130

    Domyślnie

    Cześć, piszę do was z pytaniem jaką książkę warto kupić.
    Sprawa wygląda tak, Dziewczyna interesuje się fotografią, lubi się tym bawić, nie na zasadzie selfie czy "fotki na fejsbuczka"
    Tylko tak bardziej profesjonalniej. Robi zdjęcia ludziom, rzeczą, teraz Ją namówiłem żeby zaczęła robić zdjęcia natury.

    Ale do rzeczy, posiada ona Nikona D3300 i zastanawiam się jaką książkę jej kupić pod ten aparat.
    Tak aby było w niej wiele ciekawych rzeczy o fotografii, ustawieniach aparatu, ona wie dużo na ten temat ale książka zapewne powiększy jej wiedzę.
    Ja się mało co orientuje dla tego liczę na waszą pomoc

Strona 113 z 119 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ksiązki do nauki Lightrooma - jaka?
    By smogg9 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-02-2016, 20:14
  2. Książki o fotografii ślubnej
    By sebastian.zbytniewski in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-10-2015, 03:46
  3. materiały do nauki fotografii
    By migafka in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-12-2013, 22:44
  4. Książki o fotografii ślubnej
    By Floyd Rose in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-11-2010, 23:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •