Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dominika

  1. #1

    Domyślnie Dominika

    2 fotki z domowej sesyjki z Dominiką - zapraszam.

    "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy."
    -Albert Einstein-

  2. #2
    La
    Gość

    Domyślnie

    Zauważyłem, że na tym forum jest problem z ocenianiem prac troche lepszych niż przeciętne ale jeszcze nie wyjątkowych.
    1. Mysle o minimalnie innym kadrze, albo innym ulozeniu tła. Tzn - ciekawiej może by było jakby gazety były w jednym kierunku? Sam nie wiem. Plus za zamysł, minimalny minus za wykonanie. Zdjęcię imo lepsze niż 2.
    2.Co mi się nie podoba: za mało widoczne gazety, niefajny makijaż, pasek nie podkreślający figury, nieład we włosach.
    Kolory to nie moja bajka. Pierwsze zdjęcie sprawia wrażenie bardziej "schludnego"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lassar Zobacz posta
    Zauważyłem, że na tym forum jest problem z ocenianiem prac troche lepszych niż przeciętne ale jeszcze nie wyjątkowych..............
    A na to jest prosta odpowiedź (90% użytkowników) komentuje:
    a) źle, nie ładnie, długa droga przed tobą, czytaj i oglądaj i się ucz, nie wygląda to ciekawie, do albumu rodzinnego itd..
    b) pozamiatałeś, super fota, rewelacja, jakim sprzętem robiłeś (moje ulubione), klasa itd....

    Przy takich zdjęciach rzetelna odpowiedź i ocena wymaga wiedzy, a niestety takową maja nieliczni ;(.

    A wracając do twoich zdjęć to 1 mi się podoba, a na 2 przeszkadza mi "worek" pod oczami pod jej lewym okiem. Zastanawiam się czy jabłko zasłaniające usta modelki tez jest Ok ale to już czepiam się.
    Może wypowie się ktoś bardziej doświadczony i opiszę co i jak Dla mnie ogólnie ok
    Pozdrawiam
    Tomek

  4. #4

    Domyślnie

    dzięki chopy za komentarz...
    każdy konstruktywny komentarz jest cenny - warto komentować i warto pokazywać zdjęcia mimo braku komentarzy bo po to jest to forum.... choć często bywa tak, że komentuje się foty tych z którymi się lepiej zna lub kogoś bardziej lubi. Taki ludzki odruch stadny...

    pozdr i dzięki
    "Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy."
    -Albert Einstein-

  5. #5

    Domyślnie

    Moja opinia raczej konstruktywna nie była ale tez mi miło zobaczyć pracę które są robione z niewielkim nakładem.
    Fajnie się oglada te oh i ahy ale czesto nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele pracy w przygotowanie i obróbkę włożył autor. Oczywiście to dobrze ale większość z nas po prostu idzie i robi zdjęcie . nie obrabia go na mac'u nie ma wizażystki czy nawet normalnego makijażu. Mistrzami ps-a tez nie jesteśmy a jednak zdjęcia są fajne i to powinno cieszyć.
    Pozdrawiam :0
    Jak zwykle ...... Tomek ;P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •