Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Małopolskie
    Posty
    45

    Domyślnie

    W takim układzie zapnij 35 i pilnuj młodych. Na gości będziesz miał więcej czasu podczas składania życzeń (zaraz po zaślubinach) albo podczas przyjęcia. Ale uważaj, bo może być tak, ze niektórzy będa tylko w usc i pojadą do domu, dlatego warto byłoby zrobić zdjęcie grupowe. Fajnie, żebyś tez cyknął świadków i rodziców.
    Generalnie nie denerwuj się, nie rzucaj w oczy, nie błyskaj prosto w oczy.

  2. #22
    Oszczędny w słowach Awatar esener
    Dołączył
    06 2010
    Miasto
    Dolnyśląsk ;)
    Posty
    89

    Domyślnie

    Zdecydowanie 35, tele masz za ciemny, a 35 można i cały ślub zrobić

  3. #23

    Domyślnie

    Dzięki za rady.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie...
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  4. #24

    Domyślnie

    Ja robiłem kiedyś 18-55 w USC i było trochę za ciemno. A to był środek lata w południe i okna w środku były spore. 35 powinna dać rade.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  5. #25

    Domyślnie

    Czy ktoś może udzielić mi kilku porad na temat przemieszczania się w trakcie zdjęć jeśli przejście za młodymi jest niemożliwe? W kościele wejście między parę a księdza nie wchodzi w grę, ale nie spotkałem się z sytuacją, żeby nie można było za młodymi przejść, a w USC mogę mieć właśnie taką sytuację...

  6. #26

    Domyślnie

    Skoro jest niemożliwe, to nie przechodzisz !
    Ustaw sie zawczasu po jednej, slusznie wybranej stronie i spokojnie focisz do konca.

  7. #27

    Domyślnie

    Czyli, dla jasności, nie powinienem przełazić pomiędzy urzędnikiem a Parą?

  8. #28

    Domyślnie

    Ja przechodziłem - USC Pruszcz Gdański. Pani prowadząca ceremonię była bardzo uprzejma. Po wejściu wskazała mi krzesło, gdzie mogłem położyć torbę. Starałem się oczywiście nie przeszkadzać w ceremonii. Pani prowadząca starała się, żeby także mi było łatwiej.
    Edit. Było to oczywiście w momencie, kiedy urzędnik stała przy stole a młodzi składali przysięgę, było więc miejsce na przejście - pomiędzy stołem a krzesłami dla PM. Stół urzędnika i krzesło stały pod oknem, więc przejście na około nie wchodziło w grę. Najpierw zdjęcia młodemu gdy składał przysięgę, później przejście i z drugiej strony młodej.
    Ostatnio edytowane przez FelTom ; 09-09-2017 o 15:04
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •