Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11

    Domyślnie

    USC to zawsze wyzwanie, pamiętaj żeby oprócz PM były też zdjęcia gości, bo z reguły fotografowie przez te 15 minut całej ceremonii skupiają się tylko na kadrach PM, a zapominają że "tło" również jest na sali. Jeśli robiłeś śluby kościelne, to sobie poradzisz. Wszystko się dzieje tylko kilka razy szybciej.

  2. #12

    Domyślnie

    15 minut? We Wrocławiu?? To jak będzie nadzwyczajna celebra W 5 minut będzie po wszystkim.
    Sprawdziłem w exifach godziny pierwszego i ostatniego zdjęcia ze ślubu cywilnego, jaki fotografowałem w sierpniu. "Bardzo długi ślub", bo urzędnika zaproszono w plener, grały skrzypce itd. Idealnie 10 minut.
    myślę co piszę

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez angest Zobacz posta
    Jeśli robiłeś śluby kościelne, to sobie poradzisz. Wszystko się dzieje tylko kilka razy szybciej.
    komunia też jest - WOW
    Zgadza sie - jak się sprężysz to temat zasadniczo jest do ogarnięcia. Choć ja osobiście w USC nie lubie.

  4. #14

    Domyślnie

    Cała akcja trwa chwilę - to wiem - ostatnio będąc gościem na takiej imprezie trochę się zdziwiłem, gdy po kilkunastu min opuszczałem salę...
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  5. #15

    Domyślnie

    Polecam obejrzeć ślub cywilny na youtubie - ja pierwszy ślub cywilny na którym byłem fotografowałem - jako główny! Nie jest aż tak szybko jak mi się wydawało, ale lepiej nie zmieniać obiektywu. 35mm dobre na cywilny, ale na FX. Dobrze by było zobaczyć salę USC przed cywilnym, żeby zobaczyć czy Ci 35 nie będzie za wąska.

    @stock - m/z focenie komunii dla rodziny dzieciaka (a nie jako główny fotograf załatwiony przez proboszcza) jest większym hardkorem niż USC - nie ma jak się poruszać i mnóstwo rodziców/wujków/i innych ludzi włażących kompaktami w kadr.

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2012
    Miasto
    Małopolskie
    Posty
    45

    Domyślnie

    Napisz coś o sprzęcie jaki posiadasz, to ma duże znaczenie

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SX125 Zobacz posta
    Napisz coś o sprzęcie jaki posiadasz, to ma duże znaczenie
    Przecież napisał że ma 35 i 18-105..

    w stopce również "NIKON D60 + GRIP + 18-55 + 18-105 VR + 35mm f/1.8G "
    D300 + MB-D10 + N35 1.8G + 85 1.8G + Sb-900

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dammiz Zobacz posta

    @stock - m/z focenie komunii dla rodziny dzieciaka (a nie jako główny fotograf załatwiony przez proboszcza) jest większym hardkorem niż USC - nie ma jak się poruszać i mnóstwo rodziców/wujków/i innych ludzi włażących kompaktami w kadr.
    w to i studniówki się nie bawię. Raz robiłem chrzest. Akuratnie chrzcili z 12 dzieciaków. Do każdego dzieciaka byli rodzice, chrzestni, fotograf i wujcio z kamerą. Cud ze mam jedno zdjęcie z polewania główki - taki był ścisk NIGDY WIECEJ !!

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dammiz Zobacz posta
    Polecam obejrzeć ślub cywilny na youtubie -
    Jakiś link poproszę...
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  10. #20

    Domyślnie

    otwierasz youtube i w wyszukiwarce wpisujesz slub cywilny. ja tak zrobilem

    np. http://www.youtube.com/watch?v=giWCuSDGs84
    NIKON

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •