Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: W samotności..

  1. #1

    Domyślnie W samotności..

    Ciężko było walczyć ze światłem w takiej chwili. Słońce już wysoko świeciło ale jestem ciekaw Waszych uwag..
    Napewno tam jeszczę wrócę bo miejsce jest fantastyczne...


    ***

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo przyjemne... ładnie uchwyciłeś chwilę...

  3. #3

    Domyślnie

    Walkę wygrałeś. Jest kilka imponujących elementów tego zdjęcia - czubki drzew muśnięte światłem, podświetlone resztki mgły, i element ludzki jak wisienka na torcie. Prosty (teoretycznie) przepis, który musi się podobać!

  4. #4

    Domyślnie

    Fajnie to wygląda, szczególnie te oświetlone drzewa w tle. Jakbyś jeszcze uchwycił prześwietloną słońcem spiralę żyłki przy zarzucaniu wędki byłby miód.
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    ... Jakbyś jeszcze uchwycił prześwietloną słońcem spiralę żyłki przy zarzucaniu wędki byłby miód.
    Dzięki wszystkim
    Andrzeju mam i takie ale na ogniskowej 500mm i robieniu seryjnych zdjęć troszkę mi się wędkarz rozmył więc chyba nic z tych zdjęć nie będzie. Ale czuję, że jeszcze przywiozę z tego miejsca kilka dobrych fotek

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo ladne zdjecie. Ten las w tle tak malarsko wyszedl. Jest troche zagubiona postac ludzka w kadrze...
    Swietny nastroj ma ta fota.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7

    Domyślnie

    Czuję ciszę i klimat poranka...
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  8. #8

    Domyślnie

    Mgła, "złote" korony drzew i ten wędkarz... Świetnie złapany nastrój. Gratulacje.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne i ciekawe foto

    Jak dla mnie linia horyzontu tuż nad łódka troszkę za jasna,ale to może mój monitor.

    100% pewien nie jestem

    Mimo to przyjemnna odsłona.
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  10. #10

    Domyślnie

    Naprawdę świetne, a mgiełka nad wodą - no mniodzio!
    A new shit has come to light...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •