Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    mam tego niebieskiego kingstona, co prawda tylko 256 MB, ale nie ma zadnych z nim problemow. Szybki jest rzeczywiscie - nie udalo mi sie jeszce zapchc buforu w aparacie przy zdjeciach seryjnych. W komputerze na prostym czytniku i na przejsciowce do PCMCIA chodzi super. W sumie dobry i tani zakup.
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #12

    Domyślnie

    Właśnie przedwczoraj po ponad czterech miesiącach używania, pomimo obchodzenia się z nim jak z jajkiem, padł mi mój MD Hitachi 1GB.

    Najdalej pojutrze przesiadam się zatem na niebieskiego Kingstona 512. Połowa powierzchni w plecy ale nie stać mnie w tej chwili na większą.

    Nauczony doświadczeniem, nie polecam MD


    slawek-

  3. #13

    Domyślnie

    Slawek, nie strasz... Uzywam bez najmniejszego problemu dwoch 1GB dyskow Hitachi. Jeden ma juz ponad rok. Nawet sie nie zajaknal. Drugi ma 5 miesiecy, rowniez bez zarzutu. Wazne w uzywaniu MD jest ich wlasciwe uzytkowanie. Nawet wyciagac z aparatu trzeba inaczej niz CF...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Wazne w uzywaniu MD jest ich wlasciwe uzytkowanie. Nawet wyciagac z aparatu trzeba inaczej niz CF...
    No mówię, jak z jajkiem Byłem dla niego taki dobry, a on mi padł. Obraziłem się i już. A jeszcze tommy_j mówi, że rozpatrywanie gwarancji może potrwać kilka miesięcy Jednym słowem, najgorzej zainwestowane 700 zł w życiu

  5. #15

    Domyślnie

    Jak bedziesz chcial naprawiac, daj znac. O uznaniu gwarancji na MD mozna zapomniec. Kiedys obserwowalem watek na ten temat na niokonians. Nawet bracia zza miedzy okreslili to jako niemozliwe

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Jak bedziesz chcial naprawiac, daj znac.
    A ile taka naprawa? Dysk się kręci, daje rozpocząć formatowanie, nie chce go zakończyć. Tak na oko?

  7. #17

    Domyślnie

    Trudno mi powiedziec ale za naprawe 4GB wzial 80,00... Objawy byly inne - byl calkowicie martwy.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slawek-
    Właśnie przedwczoraj po ponad czterech miesiącach używania, pomimo obchodzenia się z nim jak z jajkiem, padł mi mój MD Hitachi 1GB.

    Najdalej pojutrze przesiadam się zatem na niebieskiego Kingstona 512. Połowa powierzchni w plecy ale nie stać mnie w tej chwili na większą.

    Nauczony doświadczeniem, nie polecam MD
    Daj spokoj - ja tez widzialem juz nie jednego "chipowego" CF, ktory padl bez powodu. Tak zdarza sie i jesli dobrze obchodzic sie z MD to beda sluzyc dlugo i niezawodnie jak inne karty CF. Ja uzywam MD 512MB od pol roku - juz w drugiej cyfrance - bez zadnego problemu.
    Pozdrowienia
    Sylwek

    Sprzet? Nikogo przeciez to nie obchodzi

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylwiusz
    Daj spokoj - ja tez widzialem juz nie jednego "chipowego" CF, ktory padl bez powodu.
    A uszkodził przy tym D70? Jestem zły i będę się tego trzymał Choć oczywiście jasnym jest, że to przypadek jednostkowy. Ale wyrabia opinię w jakiś sposób.

    Swoją drogą przy takiej ofercie nie skuszę się już nigdy na wolny MD. Gdyby tylko wysłali mi to niebandycko do Polski

  10. #20

    Domyślnie

    Swietna cena...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •