Close

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149
  1. #141

    Domyślnie

    Czy wysłałeś sam obiektyw czy razem z body?

  2. #142
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wysyłasz z body z jakim używasz, ja wysyłałem z body nowiutkim ze sklepu i potem okazało się że obiektyw celny z innymi aparatami wzorowo.

  3. #143

    Domyślnie

    Oczywiście z body wysłałem.
    Sony A7R III / Sony 85mm 1.4 G master / Quadralite Atlas 600
    www.facebook.com/jasinskifoto
    www.instagram.com/marcinjasinskiphoto

  4. #144

    Domyślnie

    cześć, parę postów wcześniej pisałem o mydełku na nowej Sigmie 17-50 2.8 OS HSM i ND7200. Wysłałem do Sigmy, skalibrowali mi z body i wycentrowali soczewkę OS i teraz jest SUPER!

  5. #145

    Domyślnie

    I ja już jestem po kalibracji sigmy 17-50 2.8. Trwało to 2 tygodnie i zrobili 244 zdjęcie podczas kalibracji. Ale pierwsze próby i jak na razie jestem mega zadowolony aż żałuje że wcześniej nie wysłałem na kalibracje.

  6. #146

    Domyślnie

    Czy puszki d7200 sie od siebie tak różnią, że do kalibracji im ona potrzebna ?
    Centrowanie OS ... szokujące czy usb dock to potrafi w inny modelach?

    A "Sigma 17-50 - źródła BF i FF" to może dobry temat pracy inż/mgr a może i na doktorat?
    D7200 Samyang 16/2, N35, N70-300, szukam zooma

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radek83 Zobacz posta
    Czy puszki d7200 sie od siebie tak różnią, że do kalibracji im ona potrzebna ?
    Centrowanie OS ... szokujące czy usb dock to potrafi w inny modelach?
    A "Sigma 17-50 - źródła BF i FF" to może dobry temat pracy inż/mgr a może i na doktorat?
    Trochę mało po polsku... Generalnie dzisiejsze kontrole jakości nie przejmują się odchyleniami af, więc aparaty różnią się od siebie niestety, nawet dwa takie same. Przekonasz się jak będziesz miał więcej niż jeden...
    USB dock nie współpracuje ze starszymi Sigmami.
    Temat BF/FF dotyczy praktycznie każdego jasnego szkła, nie tylko Sigmy 17-50 2.8.

  8. #148

    Domyślnie

    Puszki nie, ale punkt ostrości ustawiony w nich teorytecznie tak samo bywa różny. Ustawiony oczywiscie w jakims zakresie tolerancji. Centrowanie OS jest możliwe tylko w wypadku serwisu. USB dockiem nic sie nie zdziala. Co do kalibracji to przeciez systemowe obiektywy tez czasem trzeba skalibrowac. Nic odkrywczego...

    Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

  9. #149

    Domyślnie

    ja kalibrowalem przy okazji wizyty nad morzem 24 35 i 85 wszystko trafia jak nalezy 85 jednak pod siebie dodalem mikro na plus 1

    50 ktora ma smiga idealnie na mikro w body, samym dockiem nie dalem rady ustawic idealnie zwlaszcza na dalsze odleglosci powyzej 2 metrow
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •