Close

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 149
  1. #11

    Domyślnie

    Kurier już w drodze - zaraz się okaże jak się serwis N spisał
    D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KwaK410 Zobacz posta
    Kurier już w drodze - zaraz się okaże jak się serwis N spisał
    W sumie teraz doczytałem, że masz D7000 a w nim mikroregulację i musiałeś wysyłać body do kalibracji ? Mikroregulacja wychodziła ci za skalę żeby podciagnąc pod obiektyw ?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raftik Zobacz posta
    W sumie teraz doczytałem, że masz D7000 a w nim mikroregulację i musiałeś wysyłać body do kalibracji ? Mikroregulacja wychodziła ci za skalę żeby podciagnąc pod obiektyw ?
    nie wychodziła za skalę - problem był taki, że na 17 minimalny FF a na 50 minimalny BF. Ten sam obiektyw pod kalibrowanym AF w D5000 działa idealnie, więc stwierdziłem, że serwisowa kalibracja AF w D7000 może pomóc. Zobaczymy (mam nadzieję za chwilę )
    D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KwaK410 Zobacz posta
    nie wychodziła za skalę - problem był taki, że na 17 minimalny FF a na 50 minimalny BF. Ten sam obiektyw pod kalibrowanym AF w D5000 działa idealnie, więc stwierdziłem, że serwisowa kalibracja AF w D7000 może pomóc. Zobaczymy (mam nadzieję za chwilę )
    A no to czekam na info czy jest dobrze po kalibracji. Rozumiem jak teraz tupiesz nogami czekając na kuriera Miałem to samo jak czekałem na paczkę z serwisu Sigmy.

  5. #15

    Domyślnie

    Body nareszcie dotarło Muszę to powiedzieć kolejny raz - ponownie jestem zadowolony z serwisu N. Moja Sigma 17-50 teraz trafia idealnie na każdej ogniskowej - oczywiście mikroregulacja na OFF. Jest wypas jestem bardzo zadowolony. Wszystko trwało 10 dni - od momentu zostawienia body w Warszawie. Idę robić zdjęcia !!!
    D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KwaK410 Zobacz posta
    Body nareszcie dotarło Muszę to powiedzieć kolejny raz - ponownie jestem zadowolony z serwisu N. Moja Sigma 17-50 teraz trafia idealnie na każdej ogniskowej - oczywiście mikroregulacja na OFF. Jest wypas jestem bardzo zadowolony. Wszystko trwało 10 dni - od momentu zostawienia body w Warszawie. Idę robić zdjęcia !!!
    Mam pytanie do ciebie (taki sam zestaw D7000 + Sigma 17-50) - jak ci ostrzy ta Sigma na skrajnych bocznych? Bo u mnie ostrząc lewą stroną jest częściej gorzej niż prawą stroną - trochę większe mydło i trudniej znaleźć jak przebiega płaszczyzna ostrości (bez względu na ogniskową - szeroki kąt i tele tak samo). I od razu zastrzegę - nie jest to wina puchy, bo na innych obiektywach (w tym jasnych stałkach) nie ma takiego zjawiska.

  7. #17

    Domyślnie

    A zobaczę jutro i dam Ci znać. Już mi się nie chce dzisiaj tego wszystkiego "rozkładać"
    D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szabuk Zobacz posta
    Mam pytanie do ciebie (taki sam zestaw D7000 + Sigma 17-50) - jak ci ostrzy ta Sigma na skrajnych bocznych? Bo u mnie ostrząc lewą stroną jest częściej gorzej niż prawą stroną - trochę większe mydło i trudniej znaleźć jak przebiega płaszczyzna ostrości (bez względu na ogniskową - szeroki kąt i tele tak samo). I od razu zastrzegę - nie jest to wina puchy, bo na innych obiektywach (w tym jasnych stałkach) nie ma takiego zjawiska.
    Sprawdziłem to przed chwilą. Na wszystkich skrajnych lewych i prawych nie mam najmniejszego problemu z ostrzeniem.
    D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty

  9. #19

    Domyślnie

    Dzięks

  10. #20
    C_K
    Gość

    Domyślnie S17-50 2.8 kalibracja od ręki

    Nabyłam owa sigmę. Wydaje mi się że jest ok, jakieś tam pierwsze testy na papierze tudzież strzelanie do bateryjek ok. Czytam jednak że Ci któzy oddali do kalibracji widza dopiero moc tego szkła. Pytanie tylko gdzie ta kalibracja się odbywa? nie chce wysylac wolalabym oddac zaplacic i na miejscu zrobic.

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •