Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie bentleyem do ślubu

    5 klatek z wczorajszego wedding-u...
    1.2.3.4.5.

  2. #2

    Domyślnie

    Mimo Bentleya i weddingu te fotki lepiej trzymaj na dysku niż na forum. Za późno.
    red light, dark room...

  3. #3

    Domyślnie

    a co to wnosi do tematu?

  4. #4

    Domyślnie

    Kurde.... ostatnia fotka jest prześwietna jakby nie była ucięta. No krok w tył i cała piękna suknia byłaby uchwycona.
    Ogólnie spoko. Skąd ja kojarzę Panną Młodą? Nie studiowała w KRK?
    Ta czarno-biała kiepsko obrobiona... rozjaśniłbym skórę młodej i młodego ... bo ta suknia się świeci na tej "mulatowatej" karnacji ,a taką nie ma.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malachowskim Zobacz posta
    a co to wnosi do tematu?
    To wnosi, że nie wszystko trzeba pokazywać i może następnym razem o tym pomyślisz.
    red light, dark room...

  6. #6

    Domyślnie

    Ja bym nie był tak surowy w opiniach. Nie są to jakieś wzloty ale tragedii nie ma... Nr 2,3 jako część reportażu - poprawne kolorystycznie i kadrowo... Samochód - typowy kadr - te przewracające się słupy w tle...ogólnie bałagan...Konwersja do BW na 4 nie przekonuje choć samo ujęcie poprawne....Mina młodego na 5 nie bardzo - zresztą ogólnie to zdjęcie słabe...

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcia takie sobie. Najbardziej podoba mi się 2-ka, ale przydałoby się czoło poprawić. 4 - Cz/B koniecznie do poprawy. Bardzo ładna Panna Młoda - nie spitol tego
    Może pośpieszyłeś się z publikacją na forum. Poobrabiaj jeszcze trochę zdjęć z tego ślubu i wrzuć jeszcze raz inne klatki. Na surowych zdjęciach wypatruj momenty pełne emocji, bo te tu są trochę mdłe.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    To wnosi, że nie wszystko trzeba pokazywać i może następnym razem o tym pomyślisz.
    Pomyślałem, pokazałem nie żałuje. Twoja wypowiedz wcale nie tyczy się tematu, nabijasz sobie tylko posty chcąc być bardziej PRO - trolling w czystej postaci.

    Chłopaki dzięki za opinie, może i za wcześnie wrzuciłem foty, ale teraz przynajmniej wiem na co bardziej zwracać uwagę...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    To wnosi, że nie wszystko trzeba pokazywać i może następnym razem o tym pomyślisz.
    I właśnie dlatego nie umieszczam zdjęć na forum.
    Zero konstruktywnych uwag, agresywna i bezproduktywna krytyka.
    Z ciekawości wszedłem na Twoją stronkę - też uważam, że nie wszystko trzeba pokazywać.
    Zrób może jakąś selekcję na początek.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  10. #10

    Domyślnie

    Forum to nie galeria sztuki.
    Tu pokazujemy po to, żeby się uczyć. Im więcej pokażesz, tym więcej prawdopodobnie się nauczysz. Pod warunkiem, że ktoś sensowny sie wypowie.
    Zdanie na temat fot mam identyczne jak kolega Dammiz.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •