Close

Strona 26 z 34 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 334
  1. #251

    Domyślnie

    Juz to bylo ale warto przypomniec. Dla mnie sprawa jest prosta. Zawodowo oryginaly, do domu zamienniki. Tyle w temacie.

    Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  2. #252

    Domyślnie

    Do czego Ci dwa akumulatory w zapasie? Ja na jednym EN-EL 15 robię 1200 zdjęć, wystarczy mi drugi na zapas...
    Co do wyboru między oryginalnym i zamiennikiem, ja miałem zamiennik raz, do D5000 jeszcze... To był pierwszy i ostatni raz... 250 zł to niby dużo, ale pamiętaj że nie będziesz kupować akumulatora co miesiąc... Jeżeli będziesz miał aparat przynajmniej 5 lat, to już nie jest tak drogo... A jak zmienisz aparat, to może dalej będziesz mógł używać, ja tak na przykład mam i ponad 3 letni oryginalny EN-EL 15 dalej robi mi 1200 zdjęć...

  3. #253

    Domyślnie

    Obecny który mam wytrzymuje 700 zdjęć na wyłączonych opcjach które pożerają baterie itp nie używam praktycznie wcale ekranu czasem żeby podejrzeć zdjęcie z ciekawości. Raczej jest to słaby wynik . Wole mieć zapas. Być może kupię jeden oryginał i jeden jakiś zamiennik który będzie jako aku awaryjne.

  4. #254

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Podkopnik Zobacz posta
    Obecny który mam wytrzymuje 700 zdjęć na wyłączonych opcjach które pożerają baterie...
    To musisz używać Sigmy 17-50 2.8 chyba Ze swojego doświadczenia nie polecam zamienników, nawet dobrych. Prędzej czy później każdy objawia się jakimś problemem... Jak nie drastyczny spadek wydajności, to nagły brak współpracy po aktualizacji softu... Dla mnie oszczędności na poziomie 100 zł przy aparacie za 2000+ są bez sensu... Baterii zawsze używam dwóch, nawet jak miałem Sigmę 17-50 2.8, to nigdy nie czułem potrzeby posiadania trzeciej. A trwałość... Do D700 mam dwie EL-EN4a, jedna pokazuje już zużycie 4, a i tak robi blisko 3000 zdjęć...

  5. #255

    Domyślnie

    Hej orientuje sie ktoś czy sa jakies zamienniki ktore dobrze smigaja razem z gripem meike?

  6. #256

    Domyślnie

    Nie wiem czy dobrze będzie śmigał z gripm meike, ale swego czasu używałem zamienników Newell i spisywały się naprawdę znakomicie. Jeśli szukasz jakiejś budżetowej alternatywy to rozważ tego producenta. Pewnie w jakimś sklepie pozwolą Ci przetestować, czy dobrze ten zamiennik współpracuje z tym gripem.
    D4, DF, 24-70/2.8, 12/2.8, 50/1.4, 70-200/2.8, 19-35/3.5-5.6

  7. #257

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Warciarz Zobacz posta
    Nie wiem czy dobrze będzie śmigał z gripm meike, ale swego czasu używałem zamienników Newell i spisywały się naprawdę znakomicie. Jeśli szukasz jakiejś budżetowej alternatywy to rozważ tego producenta. Pewnie w jakimś sklepie pozwolą Ci przetestować, czy dobrze ten zamiennik współpracuje z tym gripem.
    Tak wiem zw Newell sa ok jak je uzywasz w body, chodzi o to ze chcialbym uzywac ich w gripie i tu sie pojawiają wątpliwości czy beda dzialac normalnie?

    Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

  8. #258

    Domyślnie

    Mi Newell chodzi bez problemu w gripie Meike. Nie znaczy, że w twoim też będzie. Aparatów z EN-EL15 jest kilka.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  9. #259

    Domyślnie

    No ja mam d750 i d610 w obydwu sa problemy z zamienikami w gripie

  10. #260

    Domyślnie

    troszkę z innej beczki, kojarzycie co by można było dokupić same "plastikowe obudowy na baterie/styki"?
    !Krytycy z internetu śmieszą mnie aż do łez!
    fotografia wrocław

Strona 26 z 34 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •