Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 106

Wątek: Sigma USB DOCK

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    zrobia aplikacje na ajfona... bedzie sie kalibrowac na zleceniu
    No już nie filozofuj...

  2. #12

    Domyślnie

    Po co sobie stwarzac za duzo problemow. Nowe sigmy beda trafiac idealnie

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Inna sprawa to pytanie czy to rzeczywiście działa. Bo z tym FF czy BF to jest trochę cyrków. Czasem skalibrowanie daje efekty, ale np. przy ostrzeniu na pewnych odległościach od ostrzonego przedmiotu, a już przy diametralnie innej odległości - są cyrki.
    Ja tak miałem swego czasu. Kupiłem Sigmę 70-200/2.8 na bliskich odległościach trafiała, ale już dalej BF. Wysłałem do serwisu razem z puszką (wtedy jeszcze D80), skalibrowali, odesłali... Ale niewiele się zmieniło, wysłałem więc drugi raz.
    Mam nadzieję, że ta zabawka Sigmy umożliwi nieco bardziej rozbudowaną kalibrację.
    Np. inną korektę w zoomach dla wide i tele oraz właśnie usuwanie problemów przy różnych odległościach.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Inna sprawa to pytanie czy to rzeczywiście działa. Bo z tym FF czy BF to jest trochę cyrków. Czasem skalibrowanie daje efekty, ale np. przy ostrzeniu na pewnych odległościach od ostrzonego przedmiotu, a już przy diametralnie innej odległości - są cyrki...
    Cytat Zamieszczone przez tomek67 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że ta zabawka Sigmy umożliwi nieco bardziej rozbudowaną kalibrację.
    Np. inną korektę w zoomach dla wide i tele oraz właśnie usuwanie problemów przy różnych odległościach.
    Chyba właśnie tak będzie jak spekuluje Tomek67, przynajmniej tak to opisuje CEO sigmy: <<fragmenty wywiadu>>

  5. #15

    Domyślnie

    Z tych materiałów co są dostępne w necie to wygląda na to, że kalibracja będzie rozbudowana.
    Zarówno w zależności od odległości jak i ogniskowej.
    O ile to będzie faktycznie działać to dla mnie byłaby to rewelacja.
    Mam już dosyć jeżdżenia do serwisu.
    Poza tym na ogół bylem niezadowolony z efektów dla jasnych szkieł.

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    za 199 to mozna kupic ze 3 szt zeby przy kazdym kompie miec

  8. #18

    Domyślnie

    No ceną wygrali rynek, nie ma tematu. Serwisanci popełniają zbiorowe samobójstwa

  9. #19

    Domyślnie

    jestem głęboko zainteresowany zakupem sigmy 35mm jak i 85mm - czekam tylko na jakieś informacje czy 85mm będzie zaktualizowane do tego stopnia że w/w usb dock będzie można wykorzystać

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    za 199 to mozna kupic ze 3 szt zeby przy kazdym kompie miec
    Szkoda, że będzie działało tylko z nową serią Sigm :/
    Pozdrawiam
    www.photosquad.pl/blog
    Kocham Bronkę

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •