Close

Strona 3 z 190 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1891
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    Czyli zadna konkurencja dla canona. Zostaje nikon i sony hmm .. moze jednak zejda poniżej 4k żeby konkurować z 35L.
    Może się okazać, że będzie lepsza od Lki a wtedy to już będzie konkurencja nawet w cenie 4,5-5k
    Dla Nikkora (jak tylko przejdzie pomyślnie testy) będzie to mega konkurencja z czego osobiście bardzo się cieszę bo cena 6xxx pln to gruba przesada mz.
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    6xxx pln to gruba przesada mz.

    nawet gdyby kosztowal 2500 to jest nadal za duzo za tego bubla. ja rozumiem gdyby N byl super rewelacyjny... wtedy 6,5k to nie problem bo jest tego wart... dla mnie nie jest wart i po prostu go nie chce. jesli sigma bedzie kosztowac te same pieniadze co N ale bedzie z niej obrazek... to niech sobie kosztuje. zarobi na siebie.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    Może się okazać, że będzie lepsza od Lki a wtedy to już będzie konkurencja nawet w cenie 4,5-5k
    ale eLka ma AF, a ta sigma będzie miała prawdopodobnie namiastkę

  4. #24

    Domyślnie

    Wyjdzie w praniu
    Myślę, że źle nie będzie a może wyjść całkiem całkiem. Canon to koszt +/- 5500pln więc jak sigma da cenę 4500 to już masz 1k w kieszeni.
    Ale tak jak pisałem - dla Nikoniarzy to znacznie ciekawsza pozycja niż dla Kanonierów.
    Osiągi to ta sigma może mieć nawet lepsze niż nikkor (co w sumie nie powinno być wielkim problemem) a cenowo raczej się do niego nawet nie zbliży
    Z5; Voigt15; N35/1.8S; Vil85/1.8; SB700; Statywy; torby; plecaki itd.itp

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ale eLka ma AF, a ta sigma będzie miała prawdopodobnie namiastkę

    elka moze ma... ale puszki C juz niebardzo...

    moze wszystkich nas sigma zaskoczy ja bym nie skazywal jej z gory na niepowodzenie... w koncu to sigma A jak nasz narodowy super hero - AS!

  6. #26

    Domyślnie

    Dużo zależy od tego, jak będzie się spisywał ten nowy "ficzer" Sigmy służący do kalibracji obiektywu we własnym zakresie.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    elka moze ma... ale puszki C juz niebardzo...
    Chyba już nie na czasie to stwierdzenie.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flores Zobacz posta
    Chyba już nie na czasie to stwierdzenie.
    Aktualne non stop ? 5Dmklll tez ma problemy z AF.
    Ciekwe, czy ta Sigma spełni oczekiwania tych, co chcą wszystko tanio a najlepiej ?
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Ciekwe, czy ta Sigma spełni oczekiwania tych, co chcą wszystko tanio a najlepiej ?
    Ja chciałem tanio i najlepiej kupując Nikkora 50 1.4G, ale nie spełnił moich oczekiwań. Musiałem dołożyć do Sigmy 50 1.4. Teraz jestem zadowolony.
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flores Zobacz posta
    Chyba już nie na czasie to stwierdzenie.

    a juz masz 3ki?

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Aktualne non stop ? 5Dmklll tez ma problemy z AF.
    Ciekwe, czy ta Sigma spełni oczekiwania tych, co chcą wszystko tanio a najlepiej ?

    czemu taniej? niech kosztuje TYLE SAMO co 35 1.4G ale niech bedzie wart tych pieniedzy! bo N35 na pewno nie jest... i watpie ze ktos sie nagle oflaguje w obronie tego stwierdzenia.

    Cytat Zamieszczone przez koziak Zobacz posta
    Ja chciałem tanio i najlepiej kupując Nikkora 50 1.4G, ale nie spełnił moich oczekiwań. Musiałem dołożyć do Sigmy 50 1.4. Teraz jestem zadowolony.

    50 jest lepsze, 85 nie ustepuje... jesli rzeczywiscie sprawdzi sie to, co gdzies przeczytalem ze obrazek z sigmy na przypominac srednioformatowa portretowke, to bede stal w kolejce pod sigma centrum jak fanboje po ajfą.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 27-09-2012 o 11:29 Powód: łączenie postów

Strona 3 z 190 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •