Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Sztokholm - jakieś wskazówki?

    Wybieram się na 3 dni do Sztokholmu za dwa tygodnie - pytanie bardziej turystyczne, ale też fotograficzne - liczę na fajną przygodę fotograficzną - ma ktoś jakieś uwagi? Ciekawe miejsca? Jakieś własne spostrzeżenia?
    Pozdrawiam,
    Tomek
    Nieliczne: Flickr Znacznie więcej: Google+ Profil: FaceBook

  2. #2

    Domyślnie

    Fotograficznie sie nie spełnisz raczej, chyba że lubisz tzw. low-key, ale na pewno spełnisz się turystycznie w Muzeum Vasa. To muzeum trzeba zobaczyc obowiązkowo.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekkania Zobacz posta
    Fotograficznie sie nie spełnisz raczej, chyba że lubisz tzw. low-key, ale na pewno spełnisz się turystycznie w Muzeum Vasa. To muzeum trzeba zobaczyc obowiązkowo.
    low-key - cóż za enigmatyczne określenie na fatalną pogodę
    Liczę mimo wszystko na lepsze światło, co nie zmienia faktu, że na takich wycieczkach nie rozstaje się ze statywem, a liczenie naświetlania na zegarku to moje hobby
    Czytałem o tym wraku - wydaje się ciekawe, sprawdzę tylko jaki koszt wstępu, bo wycieczka ma być low-kosztowa
    Tomek
    Nieliczne: Flickr Znacznie więcej: Google+ Profil: FaceBook

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomekkoziel Zobacz posta
    Czytałem o tym wraku - wydaje się ciekawe, sprawdzę tylko jaki koszt wstępu, bo wycieczka ma być low-kosztowa
    Na Vasie nie oszczędzaj. Lepiej odpuścić sobie obiad. Niestety, byłem tam jakieś 10 lat temu i nie pamiętam, ile kosztował wstęp. Za to parking był stosunkowo niedrogi, porównując do centrum Sztokholmu.
    Low-key był napisany w kwestii muzeum. Panuje tam półmrok więc jęsli ktoś liczy na jasne zdjęcia, to się nie uda.

  5. #5

    Domyślnie

    Oj niestety - nocleg nie wypalił... Więc wyjazd przepadał. Cóż - prasówkę mam zrobioną więc może na wiosnę
    Nieliczne: Flickr Znacznie więcej: Google+ Profil: FaceBook

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •