Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Ja mam wrażenie że po ok. Pół godzinie był lepszy dźwięk, początek faktycznie kiepsko. Ale sam koncert miodzio !
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  2. #12

    Domyślnie

    jak dziś premiera - to dziś
    Box'ik o dość obszernej zawartości już jest


  3. #13

    Domyślnie

    też już mamco prawda tylko BR audio, ale jest moc!!!

  4. #14

    Domyślnie

    Ja na razie nie kupuję, boje się że dostanę na święta i to od kilku osób
    Swoją drogą, to pewnie będzie niezły hicior świątecznych zakupów.
    to be a rock and not to roll

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    też już mamco prawda tylko BR audio, ale jest moc!!!
    a ja się zagubiłem w wersjach, była źle opisana na stronie sklepu - w sumie BR i audio dałoby rade, ale z drugiej strony cały box 93 zeta więc nie rozpaczam

  6. #16

    Domyślnie

    Ja zostalem przy DVD+CD, Blu-ray nie uzywam. Szkoda mi troche rozmiaru video, bo moze kiedys bedzie na czym odtworzyc ( 5.1 i duzy ekran ^^ ), ale na moich 2.0 brzmi to swietnie z cd/dvd.

    Cena moim zdaniem nie jest wysoka. Nie za taka plyte, takiego zespolu z takiego koncertu.

    Zdecydowanie jest moc.
    d70s + N18-70 + N55-200

  7. #17

    Domyślnie

    po przesłuchaniu materiału nareszcie w nagłośnieniu odbiegajacym od tego co było w kinie - zastanawia mnie jak Plant przez tyle lat tak doskonale zachował barwę głosu. Tak trudne kawałki a on brzmi jak na studyjnej płycie z 1972 roku - niewiarygodne. Nikt "ze starych " tak nie zachował gardła. I cała kapela brzmi jak ze studia - kawałki tak zagrane, ze wierzyć sie nie chce ze można na scenie, bez playbacku itp - nie ma to jak stara szkoła , dziś poziom nieosiagalny chyba przez młode kapele. Cieszy, ze LZ nie zeszmacił się jak Deep Purple - dwadzieścia osiem składów i graja już prawie na zabawach wiejskich.
    Ostatnio edytowane przez krzysztof jot ; 20-11-2012 o 02:18

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    Nikt "ze starych " tak nie zachował gardła
    Lemmy ma cały czas taki sam głos.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Ja też już popędziłem zakupić CD . Koncert w kinie widziałem i to mi starczy, mimo wszystko wolę słuchać niż oglądać...

    A mówię Wam to ja :

    Robert P.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    a ja się zagubiłem w wersjach, była źle opisana na stronie sklepu - w sumie BR i audio dałoby rade, ale z drugiej strony cały box 93 zeta więc nie rozpaczam
    też się pogubiłem
    miał być koncert na BR, a wyszła płyta audio. Ale może w sumie to lepiej

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •