Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wietrzna Laura

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie ... ciekawe....
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3

    Domyślnie

    Wcześniej podałam błędny link, ale już zdjęcie powinno się wyświetlać prawidłowo
    Ostatnio edytowane przez pokusfocus ; 27-08-2012 o 19:35

  4. #4

    Domyślnie

    Za ostro podane na moje oko. Bardziej... zwiewnie, delikatnie w obróbce i powinno się lepiej prezentować. Ale nie jest super. A to kompozycja jakaś taka średnia, a to puste wysokie czoło bez zwieńczenia, dziwnie wyglądające jasne końcówki włosów, szyja, która wyszła bardzo szeroko w takim ujęciu. Ciut dziwny rozkład światła. Na plus motyw i głębia.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    A to kompozycja jakaś taka średnia, a to puste wysokie czoło bez zwieńczenia, dziwnie wyglądające jasne końcówki włosów, szyja, która wyszła bardzo szeroko w takim ujęciu. Ciut dziwny rozkład światła. Na plus motyw i głębia.
    Co do włosów to nie moja zabawa, a gusta modelki, która rozjaśniła sobie same końcówki. Czoło i szyja faktycznie średnio, dzięki za zwrócenie uwagi!

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar coutonmar
    Dołączył
    08 2012
    Miasto
    Kraków/Skawina
    Posty
    212

    Domyślnie

    Jak dla mnie Ciekawe i polecił bym filtr zmiękczający do portretów szczególnie do szkiełek nikkora (żyleta)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •