Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Ew. powiedza "Ile? ozesz zrobic za 500 zl i podpisac zdjecia swoim nazwiskiem"

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Heh... ja stawiam na to że jak dobrną do 2tysi to będzie dobrze
    Realista...

  3. #23
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Z tego co kojarzę to czesto takie fuchy łapie kamash i wyciaga od co bogatszych korporacji po kilka tysi. No ale trzeba mieć portfolio i czasami odpowiednie wejścia.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #24

    Domyślnie

    Nie moge znalezc dzisiejszego linka, w ktorym czytalem ze fotograf nalezacy do PiSu wzial 196 tysiecy zlotych (tak!) za cztery dni zdjeciowe polegajace na zrobieniu sesji wyborczej partyjnym kolegom.
    A drugi link dotyczyl strony, za ktora "zaprzyjaniona" firma wziela 44 tysiace zlotych. Strona postawiona na joomla, ktorej jedynym zadaniem jest wyswietlanie obrazu z kamery internetowej.
    Mozna? Mozna!

  5. #25
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Nie moge znalezc dzisiejszego linka, w ktorym czytalem ze fotograf nalezacy do PiSu wzial 196 tysiecy zlotych (tak!) za cztery dni zdjeciowe polegajace na zrobieniu sesji wyborczej partyjnym kolegom.
    Czytałem to. 120 osób po 1 tys zł od głowy i 76 tys za przekazanie praw do zdjęć.
    Ale to są wyjątki, nie reguła.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #26
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lechupe Zobacz posta
    Rozumiem, ze mieliscie takie zlecenia od Amber Gold...

    Ja bym proponwał wytartować z ofertą 4 tys netto i zejśc ew do 3000-2000 tys.
    Zeby ułatwic negocjacje, zróbcie jakąs orientacyjną kalkulację oferty.
    Np godzina pracy fotografa - 100 zl netto
    obróbka, przygotowanie materiału - 5 zl/zdjecie , itp.
    w zależności od zakresu zlecenia,
    Najpierw proponujesz 4k netto, a potem piszesz o 3-4mln, zdecyduj sie bo na razie to Ciebie mozna wyslac do Alpen Gold

    Ja bym celowal w 7-8k, a dobry stroj przy negocjacjach jeszcze nikomu nie zaszkodzil (chociaz ja swoje zlecenia lapalem w strojach casual )

  7. #27

    Domyślnie

    nie jakiś fotograf należący do Pisu tylko MACIEK NABRDALIK , członek agencji VII

    http://miejscefotografii.blogspot.co...fotografa.html

    kwota niemała, ale jak będziecie mieli taki poziom i markę jak Maciek, to też pewnie nie będziecie narzekać

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Ewidentnie widac, ze mądrala nie brał udziału w żadnym przetargu ani nie rozmawiał z wymagającym klientem. Takie rady to chyba z internetu. Zycie pisze inne scenariusze. Poza tym, Ci ludzie "w krawatach" to nie debile, a wyksztalcone bestie.
    Dobra, dawaj te rady, mi się też przydadzą

    PS. Szczególnie te dotyczące startu w przetargach...
    Ostatnio edytowane przez gibber ; 25-08-2012 o 08:00
    flickr / Rolleicord, Canon

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Nie moge znalezc dzisiejszego linka, w ktorym czytalem ze fotograf nalezacy do PiSu wzial 196 tysiecy zlotych (tak!) za cztery dni zdjeciowe polegajace na zrobieniu sesji wyborczej partyjnym kolegom.
    A drugi link dotyczyl strony, za ktora "zaprzyjaniona" firma wziela 44 tysiace zlotych. Strona postawiona na joomla, ktorej jedynym zadaniem jest wyswietlanie obrazu z kamery internetowej.
    Mozna? Mozna!
    Raczej zły przykład podajesz.
    red light, dark room...

  10. #30

    Domyślnie

    Chcialem pokazac, ze w tym fachu mozna jednak zarobic

    EDIT:

    Mam! http://www.wykop.pl/link/40184/lodz-...a-jest-jpgiem/
    Dodatkowo 75 tysiecy euro za postawienie forum na bezplatnym phpbb

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •