Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radekone Zobacz posta
    Troche wprawy i mozna sie obejsc bez swiatlomierza. Dzis, nie majac go przy sobie, zapytalem na ulicy jakis mistrzow z elkami o namiary i okazalo sie, ze robie tak jak trzeba.
    Inna sprawa, ze gosc w pelnym sloncu robil na ISO3200
    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    może chciał użyć czasu 1/8000s?
    Etam, o szum chodzi, wrzuca takie zdjęcia mówiąc, że to analog, od razu ma + 50 do lansu...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Proponuję trochę poczytać o foto, a potem zadawać pytania... Światłomierz mierzy światło padające, aparat odbite... Nie wiem, jak zamierzasz to wykonać komórką... Aplikacja - jakakolwiek, będzie oszukiwała...
    Śmiała teoria.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  4. #14

    Domyślnie

    Czasami używam Light Meter na iphonie i działa poprawnie, jestem z tej aplikacji bardzo zadowolony.

  5. #15

    Domyślnie

    dziurex - chyba chodzilo o appsy na androida raczej

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    Ciekawe. A ja mam światłomierz z zakładaną kopułką z mlecznego pleksi.
    To co on właściwie mierzy?
    Światłomierz mierzy albo odbite albo padające. Wszystko zależy od zastosowanej kopułki, natomiast wybrana metoda, od sytuacji. No i trochę wprawy jednak trzeba nabrać.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Proponuję trochę poczytać o foto, a potem zadawać pytania... Światłomierz mierzy światło padające, aparat odbite... Nie wiem, jak zamierzasz to wykonać komórką... Aplikacja - jakakolwiek, będzie oszukiwała...
    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    Śmiała teoria.
    Nie teoria, tylko kompletna bzdura, lepiej od razu temu zadać kłam niż potem ktoś miałby to przeczytać i jeszcze w to uwierzyć.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MirekM Zobacz posta
    Światłomierz mierzy albo odbite albo padające. Wszystko zależy od zastosowanej kopułki, natomiast wybrana metoda, od sytuacji. No i trochę wprawy jednak trzeba nabrać.
    to to ja wiem.
    Mój post był reakcją na kategoryczne stwierdzenie NBA.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •