Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Letnie klimaty

  1. #1

    Domyślnie Letnie klimaty

    Letni plenerek z Nadią lat 3


    1.

    2.

    3.
    Jeśli ktoś ma ochotę trochę więcej na blogu http://www.kasiakowalak.co.uk/blog/?p=667

  2. #2

    Domyślnie

    Super , jest na czym oko zawiesic , zreszta jak zawsze , fajne kadry, przyjemne kolorki dobrze obrobione , to i zdjecia kozak. Pozdr Piotr.

  3. #3

    Domyślnie

    2ka dobrze trafiona. W pozostałych coś kolory nie teges
    red light, dark room...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    W pozostałych coś kolory nie teges
    tzn??

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CathyNoo Zobacz posta
    tzn??
    Wiem, że masz dobry monitor itp. Ja nie mam ale zielonkawo-żółta skóra u mnie jest widoczna. Wiadomo, że zawsze coś od czegoś się odbija ale nie jestem pewien czy tak ma pozostać.
    red light, dark room...

  6. #6

    Domyślnie

    Pamiętaj,że mam problemy ze wzrokiem

  7. #7

    Domyślnie

    Hhhmmm, az mnie zaskoczyla ta zielonkawo- zolta skora, u mnie jest brdzo dobrze , kolorki takie jakie powinny byc .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Wiem, że masz dobry monitor itp. Ja nie mam ale zielonkawo-żółta skóra u mnie jest widoczna. Wiadomo, że zawsze coś od czegoś się odbija ale nie jestem pewien czy tak ma pozostać.

    skoro masz monitor do "bani"
    to dlaczego wkurzasz ludzi swoimi komentami?,ktoś kto nie umie pływać nie wskakuje na głęboką wodę
    D200 - Nikon 50mm f1.8d - Sigma 18-50 f2.8-4.5 - Tokina 50-135 f2.8 - Helios 44m4 - Nissin Di700
    moja evolucja d3100-d90-d7000- wszystko z Sigmą 17-50 f2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    2ka dobrze trafiona. W pozostałych coś kolory nie teges
    podpiszę się co do kolorków delikatnie wpadają w żółto-zieleń zauważyłem już kilka razy na innych pokazywanych przez Ciebie. Po poprawce kolorków będzie super
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •