Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79
  1. #1

    Domyślnie Serwis nikona - jak zalatwiono moja sprawe?;]

    Witajcie,

    Na dzien dzisiejszy jestem wsciekly do granic mozliwosci. Wiedzialem co robie szukajac softu do mapowania na wlasna reke - na serwis Nikon Polska - liczyc nie mozna.
    Po dojechaniu [dhl] mojego d70 do serwisu zadzwonilem [a dodzwonienie sie graniczy z pieprzonym CUDEM!] i powiedziano mi, ze technik wlasnie robi i wysla abym mial na piatek/czwartek.
    [Tak sie umawialismy - bardzo prosilem aby sprzet byl... mialem szanse na top trendy a jutro mialem robic slub- nie wiem co powiem parze... mysle nad awaryjnym kupnem drugiego body]

    Dzis... nic - dzwonie do DHL i kurier poinformowal mnie ze na moj adres, nazwisko itp NIC NIE JEDZIE - ***** JEGO MAC!

    Bardzo fajnie, profecjonalnie zalatwiona sprawa... W dupę umiesic ten serwis i typowy w naszym kraju sposob zalatwiania spraw - NA OD*******.

    pozdrawiam
    -Wsciekly do bialosci - Wujekx

  2. #2

    Domyślnie

    Nie denerwuj sie tylko szybko dzwon do serwisu i wyjasniaj sprawe Piotrze. Jesli dzisiaj go wysla, masz go na jutro (odbierz osobiscie w siedzibie oddzialu DHL). Rozumiem Cie i tez jasna cholera by mnie wziela.

  3. #3

    Domyślnie

    probuje sie dodzwonic od 3 godzin i NIC! wscieklizna.... wlasnie zbieram kase na ewentualne zastepstwo - NIGDY nie zdarzylo mi sie nei byc na czas, nie zalatwic , nie wywiazac sie z umowy... i nie stanie sie to za pomoca serwisu Nikon Polska

  4. #4

    Domyślnie

    Piotrze, nie szalej Na PW posylam Ci dwa numery telefonu, prosze abys mimo nerwow zatelefonowal i zalatwil sprawe.

  5. #5

    Domyślnie

    Wlasnie na te numery dzwonie od godziny 9 rano Zajete - a jak wolne to nikt nie odbiera...

  6. #6
    fiorel
    Gość

    Domyślnie

    Niedawno to przerabiałem, tez nikt nie odbierał, moje szczęście że mieszkam 2km od serwisu to osobiście podjechałem.

  7. #7

    Domyślnie

    Popróbuj na inne telefony np. z końcówka 20. Jak mój aparat trafił do serwisu ostatnio to tak zrobiłem. Zwiedziałem min. magazyn, księgowość itd. Do serwisu dodzwonic sie nie da, albo prwie nie da. Częściej cuda sie zdarzają. W ksiegowości trafiłam na bardzo miłą Pania, która obiecała, że moja sprawę przekaże do serwisu. Po pół godzinie miałem telefon z serwisu, ze mój aparat właśnie jest na stole.

  8. #8

    Domyślnie

    Dodzwonilem sie... uslyszalem cos o wymianie aparatu, przerywalo okrutnie wiec oddzwonia... zobaczymy. Wscieklizna

    [ Dodano: Pią Cze 24, 2005 2:03 pm ]
    A wiec... dostalem info, ze dzis wysla... DZIS - z tego co pamietam mieli wyslac wczoraj...zapewne zapomnieli....
    W poniedzialek ma byc ... a wtedy moge z niego zrobic najwyzej frisbee... szlag by trafil takie zalatwianie. Ide od kompa...zrelaksowac silne wk..wienie

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    a nie raczej nikon polska?
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •