Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11

    Domyślnie

    Chyba raczej nie, niestety ... w calej Polsce podobnie.

    Kekacz, - pozdrowienia
    D70 + 28-80, AF 300/4, Kenko 1.4x Teleplus PRO 300 DG

    Galeria: http://www.roznosci.int.pl/www/cpg133
    GG: 1104936 , zawsze niewidoczny

  2. #12

    Domyślnie

    Teoretycznie jeśliby wysłali DZIŚ np. DHL-em, z zaznaczoną opcją, że ma dojść w sobote, to NAPEWNO BY DOSZEDŁ NA JUTRO!!!. Na twoim miejscu wziąłbym nr listu przewozowego i uderzył do spedytora, bo nawet jak nie dali nadania na sobote, to bardzo być może, że już w sobote aparat bedzie w Gdańsku, tylko kwestia podjechać i odebrać osobiście na centrali. O nr listu molestowałbym ich tak czy inaczej, bo dopuki ci go nie podadzą, to nie ma żadnej gwarancji że nie sciemniają, a tak zawsze można to sprawdzić i dymić w razie czego...

  3. #13

    Domyślnie

    Taki niesmialy pomysl... Moze poszukaj na wszelki wypadek jakiegos forumowicza z Twojej okolicy? Moze sie zgodzi udostepnic body na weekend? Mysle ze nie dosc ze wyjdzie taniej to jeszcze mniej nerwow Cie bedzie kosztowac. Z tego co sie zorientowalem to pare zyczliwych osob po forum sie kreci.

  4. #14

    Domyślnie

    powoli dochodzę do wniosku że aby pracować w serwisie nikona trzeba być znieczulony na ludzką tragedię albo być kawał sku....... , pomijając fakt że jakimś fachowcem też , chyba że pracuje tam jeden który naprawia a reszta przyjmuje rozkręca i skręca
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  5. #15

    Domyślnie

    Podobno Administrator tego forum miał skierować oficjalne pismo do Nikon Polska lub od razu do Nikon Japan z zażaleniem odnośnie funkcjonowania polskiej placówki serwisowej. Czy coś się dzieje w tym kierunku? Bo jeśli tak, to do listy skarg można dopisać powyższy case.

    Ten polski serwis staje się coraz bardziej ostentacyjny w lekceważeniu klientów. Należy cos z tym zrobić !!!
    Czarek
    __________________________________________________ __________
    D200 + SB800 + Nikkor 18-200VR + + Nikkor 50 1.4D + Tamron 90 2.8Di

  6. #16

    Domyślnie

    Z przyjemnoscia. Banda ignorantow i tyle.

  7. #17

    Domyślnie

    WujekX, kurde...masz furę ludzi z forum w 3mieście...pisz na PW, na pewno znajdzie się ktoś, kto może użyczyć cykadełko na imprezę, a swoją droga jeśli pracujesz, to brak 2 body to przekleństwo...ja choć nie pracuję mam 2...nie liczac syfraka bo to zabawka :P
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #18

    Domyślnie

    O serwisie Nikon Polska lepiej nie wspominajcie bo mi sie cisnienie podnosi...Wyslalem kumplowi z W-wy aparacik (F100 - propblem z zasilaniem) i mial zaniesc ze swoim D70 (paproszek w wizjerze)...

    Sek w tym, ze mielismy za niecale 2tyg spotkac sie w gorach, myslalem, ze kumpel podrzuci mi juz zrobionego F100... :P

    Dupa Uslyszal na wstepie, ze miesiac to MINIMUM Szok... A jakbym byl profi?? Jakbym potrzebowal na weekend np?? Wali ich to - nie podoba sie nie naprawiac - nie pomogly prosby itp...

    Malo tego - no dobra - niech moj F100 lezy ale koles uderza ze swoim ""paproszkiem w wizjerze" i co slyszy MIESIAC No i cena - 290PLN

    Mija juz DRUGI MIESIAC... wlasnie podobno zadzwonili, ze body sa do odebrania...

    Kumpel chce pisac skarge do Nikon Europa...

    Takie traktowanie ludzi to porazka...
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  9. #19

    Domyślnie

    Dzwonilem wczoraj i Pan w serwisie nie chcial mi podac numeru listu przewozowego. "Bo teraz juz nie" i moze podac w poniedzialek. Mysle, ze mnie oklamal i wysla dopiero w poniedzialek. Tak czy inaczej uwazam ze napisanie oficjalnej skargi na serwis jest bardzo dobrym rozwiazaniem. Wydaje mi sie, ze nie powinnismy pozwolic abysmy byli tak obslugiwani - kazdy z nas w koncu bedzie musial sie uzerac z serwisem.

  10. #20

    Domyślnie

    No cóż - w takim układzie tylko życzyć gnojom żeby zdychali w meczarniach tak długo, jak długo serwisują sprzet klientów...

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •