Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
216. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - Nemeth

    10 4,63%
  • 2 - II miejsce!

    46 21,30%
  • 3 - jakubs

    14 6,48%
  • 4 - żółto-czarny

    6 2,78%
  • 5 - I miejsce!

    69 31,94%
  • 6 - Karolina

    9 4,17%
  • 7 - III miejsce!

    34 15,74%
  • 8 - admin

    28 12,96%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    nooo... dla mnie to właśnie ta jazda bez trzymanki jest fajna

    na szczęście jeden gently man wyręczył Cię w zamykaniu pochodu

    nawiasem mówiąc podzielę sie z Wami jednym badaniem socjologicznym... właśnie zrobiłem mojemu synowi test, na dziesięć tygodni zwyciezcę określił trafnie 7 razy, raz spudłował poza podium (ale też dobrze bo ustrzelił zdjęcie, na które wówczas głosował Jacek_Z ), dwa razy strzelił w trójkę, trafił nawet w psa we mgle i poruszony rowerek ... dobrze mu wróżę
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 17-03-2007 o 08:21

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    na szczęście jeden gently man wyręczył Cię w zamykaniu pochodu

    no ale to się może w żadnej następnej edycji nie powtórzyć - więc raczej zachowam swoje produkcje dla siebie...
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  3. #43

    Domyślnie

    Karolina, napiszę Ci tylko że Twoje zdjęcie jest tym które mógłbym powiesić na ścianie w domu i patrzeć na nie codziennie z kojącą błogością, jest piękne.

    Wiem że to konkurs i chciało by się wygrać bo w tym szuka się poparcia, ale to jest chyba taka loteria, wiesz że zrobiłaś świetną fotę (i jakubs zresztą też, nie zająknę się nawet o adminie) i to że wygrały inne fotki tego nie zmienią ... czy to znaczy że Wasze foty to nagle gnioty? nie nie nie
    Proszę się nie grupować w jakieś kółka APWKFNPL (Aninimowych Przegranych W Konkursach Forum Nikon Polska)
    Proszę się rozejśc... nie ma tu nic do oglądania, proszę się rozejść...
    Nie traćcie ducha
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  4. #44

    Domyślnie

    pusto tu
    ale nic, coś napiszę chociaż trudno, bo to w większości zdjęcia, które mogą się podobać albo nie, ale błedów technicznych to malutko

    no to napiszę, co mi się podoba

    1. podoba mi się miejsce, lubię je zdjęcie w dziwnej dla mnie konwencji, a ujęcie przewodnikowe... dla jednego to dobrze dla, drugiego źle
    2. fajne skrzyneczki, tajemnicza aura, mgliste światło, brakuje tylko jasia i małgosi, bo skrzynki z pewnością przed domkiem z piernika ... bardzo ładne
    3. ooo... jest i jaś po prostu szpera po innych skrzynkach, a do wiedźmy jeszcze nie doszedł, jaś jest prześwietlony na twarzy, ale uznałem, iz takie sa prawa fizyki... jak kto zagląda do skrzynek, to tajemnicze światło czasem może go porazić...
    4. tu jesteś małgosiu śliczne masz kolorki, a oczka to ci się aż świecą do słodyczy, małgosia lekko straciła ostrość, może po prostu lecąc do lasu dała gdzieś bańkę, ale bardzo ładnie oświetlona i wypełniająca kadr
    5. gdyby nie to, że andrzej_laskowski powiedział, że rezygnuje z zawodów, to myślałbym, że to Jego, a tak to nie wiem czyje kontrast, zamrożenie, nasycenie) dynamika, ciekawe ujęcie, niby wszystko ok, a wg mnie to zdjęcie średnio udane, auto zdaje się wyjeżdżać z kadru, tematem staje się lecąca masa piachu i kamieni, dobrze, że jest krzyż na drugim planie bo dodaje kolorytu... tymczasem przyjmuję, iż jest to wiedźma pędząca do domu, która została poinformowana, że jaś sie zbliża
    6. dla mnie śliczne w barwach, temacie, kompozycji... najwyższe (roboczo) źdźbło spotyka się ze światłem przebijającym przez chmury, ono łagodne, światło łagodne, a wokół cisza i mrok wygasające, aż do prawego dolnego rogu, dla mnie świetne przyjmijmy, że to łąka na zapleczu piernikowej chatki...
    7. nie.... myliłem się to nie wiedźma wracała... ona wciąż się bawi na sabacie... na tę wiedźmę głosowałem, dla mnie jedno z najpiękniejszych zdjęć w konkursach, już sam spokój zmieszany z trzpiotliwością na pięknej twarzy tancerki, gwarantowałby jej u mnie głos, ale w połączeniu z tym odsyłaniem w głąb kadru, z tym powtarzalnym podziałem na portrety, z całą sytuacją psychologiczną, z czytelnością schematycznych rysów ułatwioną przez twarz i makijaż bohaterki... piekne
    8. również przepiękne zdjęcie i chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego... ale wytłumaczę... albo nie mam nadzieję, że naprawdę nie trzeba

    i żyli długo i szczęśliwie
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 17-03-2007 o 21:38 Powód: ort

  5. #45

    Domyślnie

    lol, po raz 1 zle wytypowalem zwyciezce (jednoczesnie po raz 1 nie zaglosowalem na zwyciezce, tylko na 2 miejsce ). bylem wrecz daleki od trafienia w zwyciezce - u mnie by chyba nawet nie byl na podium. co swiadczy tylko na korzysc tego tygodnia - po raz 1 rozklad glosow nie byl oczywisty...

  6. #46

    Domyślnie

    Cóż... jak zobaczyłem cały zestaw to od razu pomyślałem, że przepadłem. Trzeba się było wystawić w którymś z poprzednich tygodni
    Karolina, mam to samo odczucie co flyski i mało mnie interesuje, że nie trafiłem szczęśliwego numerka. Aha, gratuluję autorowi foty z I miejsca, bo rzadko się tu widuje zdjęcia sportowe na podium.
    Ostatnio edytowane przez żółto-czarny ; 18-03-2007 o 16:37
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #47
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    komentarz - mocno spóźniony i dlatego będzie zwięzły.
    1 - dobre cz-b
    2 - jeszcze lepsze cz-b. Świetne swiatełko
    3 - chyba najlepsze jakubsa. Dobre. Duży kontrast sceny i przez to problem ze szczegółami. Ale jest OK.
    4 - dobre makro i tyle.
    5 - ładnie zamrożone, fajne ujęcie. Chyba zasłuzony nr 1. Ten krzyż za samochodem jako przestroga przed szybką jazdą? czy przypadek? Lubie takie smaczki i dylematy.
    6 - jak dla mnie nie bardzo. Dość prosty zabieg dla osiągniecia ciekawego efektu - ale jakoś nie powala.
    7 - pokazanie GO wręcz podręcznikowe. Dobre zdjęcie.
    8 - bardzo fajne przez to, że sie tak te ptaki nakładają.

    W tym tygodnu miałem problemy na co zagłosowac - i nie zagłosowałem wcale.
    Tak naprawdę to w trójce mogło sie znaleźć prawie każde. Wszystkie były dobre lub co najmniej poprawne.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •