Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    w kwietniu robiłem w npsie - 390zł w cenie wymiana gumek

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    2

    Domyślnie

    Miałam podobne objawy i po pół roku wożenia do serwisów i z powrotem okazało się, że to nie stopka, tylko flex (oddawałam do Fototronika w Wawie). Chyba już lepiej od razu oddać do Nikona.

  3. #13

    Domyślnie

    wyczysc sanki w lampie i w aparacie

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maro842 Zobacz posta
    wyczysc sanki w lampie i w aparacie
    Same sanki to kawałek metalu, na dodatek nie bierze udziału w połączeniu elektrycznym lampy z aparatem. Natomiast te styki - rzeczywiście może im się czyszczenie przydać. Z tym, że trzeba je wymyć (najlepiej byłoby rozebrać) w jakimś alkoholu - ja cenię C2_H5_OH ale niektórzy wolą Izopropanol.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #15

    Domyślnie

    wooo to ja najwięcej zapłaciłem za wymianek sanek w serwisie nikona w dreznie 200e :/ no ale jest juz ok a objawy miałem takie same.
    mbd-10 nikon d700 nikor 24-70 2.8 ; 85mm 1.8G 50mm 1.4G sb900

  6. #16

    Domyślnie

    czyszczenie sanek i styków na lampie pierwszy raz pomogło na jakieś 2 tygodnie, teraz jedno czyszczenie wystarcza na jedną sesję, nie było idealnie ale dało się pracować, dzisiaj od rana kilka pstryknięć i znowu zaczęło szaleć więc trzeba oddać do serwisu a mieszkam w UK i z tego co się zoriebtowałam to koszt £90 - 130 + parts...

    a mam jeszcze jeden problem, mianowicie czasem aparat odczytuje mi naładawoną baterię jako pustą, musze wyciągnąć i włożyć ją (czasem kilka razy), dopiero wtedy załapuje, prawdopodobnie tez problem ze stykami, co myślicie?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •