Close

Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 192728293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 309
  1. #281

    Domyślnie

    Zgadzam się z Keltem, może nie co do miniatur bo jest dobrze jak jest ... ale można by wrzucać wszystkie prace do folderu w chmurze i udostępniać link. To chyba nie jest za dużo dodatkowej roboty, a lepsze to niż prawy klik i zapisz na każdym zdjęciu. Przy tej liczbie prac też wolę przeglądać i selekcjonować z dysku niż w przeglądarce ... IMHO dobry pomysł
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  2. #282

    Domyślnie

    Moim zdaniem umieszczanie paczki prac w chmurze jest marnowaniem miejsca i czasu.
    Ja po prostu zdjęcia, które zwrócą moją uwagę łapie i przeciągam do przygotowanego folderu, w którym je później na spokojnie przeglądam usuwając aż zostanie ścisła czołówka
    Numeracja jest zachowana co jeszcze ułatwia cały proces selekcji.

  3. #283

    Domyślnie

    Każdy ma swój sposób, z tym nie będę dyskutował ... ale taka paczka, ok 30 plików w forumowej rozdzielczości nie będzie ważyła więcej niż 5-10MB, a żeby zrobić głosowanie Spirit i tak je gdzieś zapisuje, nazywa itd. A więc dodatkowa praca to załadowanie folderu do chmury, ot 30 sekund. Jak dla mnie ani to czas, ani miejsce, a niektórym może ułatwić ...
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  4. #284

    Domyślnie

    Co Wy z tym przegrywaniem, nigdy tak nie robiłem, samo scrolowanie na forum mi wystarcza, no ale kto komu zabroni
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  5. #285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    Co Wy z tym przegrywaniem, nigdy tak nie robiłem, samo scrolowanie na forum mi wystarcza, no ale kto komu zabroni
    Bo ty za dobrą pamięć Waćpan masz ... a moja widzisz kuleje, sam nie wiem czemu, przecież dobrze się prowadzę
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  6. #286

    Domyślnie

    Mogę wrzucać, co mi tam
    Jednak z góry mówie, że to nie będzie lepsza rozdzielczość niż to co na forum bo otrzymuję już gotowe rozmiary.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #287

    Domyślnie

    No nikt, a przynajmniej nie ja, nie mówił o rozmiarach innych niż te forumowe czyli max 1024x850 ... dlatego mówię, że to pikuś bo pod ręką i lekkie

    Dziękować !!!
    TEMATYCZNE & RAWKI - Zapraszamy do zabawy
    Pozdrawiam, Michał

  8. #288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thekrycha Zobacz posta
    No nikt, a przynajmniej nie ja, nie mówił o rozmiarach innych niż te forumowe
    Nie głupi pomysł!
    Bonus w postaci możliwości obejrzenia prac w wyższej rozdzielczości nadałby sens całej akcji z paczką w chmurze, w przeciwieństwie do ściągania tego co i tak widać (i można ściągnąć).
    Kwestia dodania wymogu wysłania dwóch plików, w różnych rozdzielczościach, do kierownika imprezy... pod dyskusję, dla mnie nie problem.

    Swoją drogą nie ogarniam sensu wymogu max 1024px dla potrzeb forum. Ten zapis w regulaminie sięga chyba czasów jak ludzie pracowali w 1024*768

  9. #289

    Domyślnie

    Kierownik!!!

    Opróżnij skrzynkę pocztową bo się dopisać do Ciebie nie można.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #290

    Domyślnie

    Jak już jesteśmy przy modyfikacjach regulaminu to mam jeszcze jeden postulat dotyczący obu zabaw (RAWków i Tematycznych);
    jeżeli dochodzi do dogrywki to dobrze by było żeby nie ujawniać autorów prac do samego finału; będzie ciekawiej.

Strona 29 z 31 PierwszyPierwszy ... 192728293031 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •