Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Morskich prezentacji ciąg dalszy....



    Rzuca mną ostatnio dość mocno i regularnie po naszym wybrzeżu i okolicach Gdańska i Sopotu. Tutaj zdjęcie z wtorku i kadr sprzed 2 tyg poczyniony w okolicach Ptasiego Raju. Uprzedzając uwagi dotyczące nieba w bonusie - tak było




    i bonus




    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  2. #2

    Domyślnie

    Wiem, że przy tego typu fotach linia horyzontu wygląda jak żyleta, ale warto by ją nieco "zmiękczyć", bo tutaj ostro dzieli kadr.
    Reszta jak najbardziej mi się podoba.
    A! Ten pomarańcz na barierkach to taki naturalny, czy dodawałeś nasycenia?

    Bonusik, hmmm... Niebo dało czadu, dawno nie widziałem takich kolorów (zwłaszcza tutaj, na deszczowej wyspie ), mam jednak wrażenie nieostrości i te czarne "coś" w wodzie po lewej odciąga wzrok.


    Pozdrawiam! =]

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Majchrzak Zobacz posta
    Wiem, że przy tego typu fotach linia horyzontu wygląda jak żyleta, ale warto by ją nieco "zmiękczyć", bo tutaj ostro dzieli kadr.
    Reszta jak najbardziej mi się podoba.
    A! Ten pomarańcz na barierkach to taki naturalny, czy dodawałeś nasycenia?

    Bonusik, hmmm... Niebo dało czadu, dawno nie widziałem takich kolorów (zwłaszcza tutaj, na deszczowej wyspie ), mam jednak wrażenie nieostrości i te czarne "coś" w wodzie po lewej odciąga wzrok.


    Pozdrawiam! =]
    Pomarańcz wyszedł przy podkręceniu kontrastu - stwierdziłem że tak zostanie bo ładnie sie odcina od tła.....co do lini to sie zgodzę

    Bonus to głównie z racji na niebo - mam jeszcze kilka ciekawszych kadrów z tego miejsca, ale robionych trochę wcześniej i bez takich kolorów na niebie...zachód w tym miejscu był niesamowity..
    Czarne coś miałem wymazać, ale w końcu zostało jak jest Nieostrości nie odnotowałem, ale jak się człowiek za długo gapi w jedno zdjęcie to może coś pominąć
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Ja wolę bonusika, ładnie się działo na górze , i na dole światełka też nie brakuje.
    Pozdro. Wojtek

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka jest świetna jak dla mnie!
    Dwójka też fajna,tylko coś mi podłoga za jasna do nieba i wody

  6. #6

    Domyślnie

    Jak dla mnie jeden i tylko jeden
    Fantastycznie to wyszło

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertSoul Zobacz posta
    Jak dla mnie jeden i tylko jeden
    Fantastycznie to wyszło
    Sie podpisuje!! Swietne, ten kontrastujacy pomarancz....rewelacja!

  8. #8

    Domyślnie

    Na jedynce, rewelacyjnie wyróżnia się ten pomarańcz - świetne zdjęcie
    Dwójka, zachód bardzo ładny i tyle
    Pozdrawiam
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #9

    Domyślnie

    Dobre zdjęcie i fajny kadr. Chociaż mam wrażenie, że nieco przesaturowane.

    PS.
    Dzięki za namiary. Już tam dziś podjechałem Trafiłem na mgłę. Teraz tylko na sztorm czekać.

  10. #10

    Domyślnie

    Jedynka jest na medal, kontrast i wyważenie kolorów masz bardzo dobre - świetna robótka Bartku.
    Bonusik błyszczy niezwykłym światełkiem, poczekam jednak na ciekawsze kadry.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •