Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Nietypowa prośba

    Witam
    mam nietypową prośbę - udało mi się ostatni zrobić zdjęcia na weselu znajomej ( w sumie to moje trzecie wesele).
    Zdjęcia jakoś tam poszły problem w tym że przyznaje się że nie bardzo mam czas, a przede wszystkim umiejętności do tego aby wyedytować je w stylu weselnym.
    Potrzebuje zlecić to odpłatnie komuś z was - proszę o ewentualne oferty.
    Proszę nie karćcie mnie czymś w stylu " jak nie umiesz to nie zaczynaj... itp tak się zdarzyło że zrobiłem te zdjęcia i zależy mi na tym żeby były fajnie obrobione.
    Czekam na oferty - proszę o podanie ew. kwot za obróbkę i linki do ew. przykładów
    pozdrawiam
    D600+D300+ N24-70 2.8 - marzenie spełnione,N70-200 2,8 VRII - kolejne marzenie spełnione S10-20 3,5+S85 1,4+N35 1,8 + SB600+SB800+SB900+HOYA SLIM polar+parasolki,statywy,radioodpalacze....itp.

  2. #2

    Domyślnie

    co to znaczy "styl weselny"?? już nie mówiąc że brzmi to jak podpucha:/

  3. #3

    Domyślnie

    O jej przecież repoglamour.


  4. #4

    Domyślnie

    to nie jest podpoucha tylko zwyczajna propozycja współpracy - dlaczego miałaby być podpuchą ?\
    Styl weselny tzn: podbite kolorki, podciągnięte jasności w centrum kadru itp.. ktoś kto robi obróbkę weselną na pewno wie o co chodzi .
    D600+D300+ N24-70 2.8 - marzenie spełnione,N70-200 2,8 VRII - kolejne marzenie spełnione S10-20 3,5+S85 1,4+N35 1,8 + SB600+SB800+SB900+HOYA SLIM polar+parasolki,statywy,radioodpalacze....itp.

  5. #5

    Domyślnie

    Kolego widzę że wiesz coś na temat poprawek typu podbicie kolorów itp. Dlaczego sam nie spróbujesz?? ja jestem doszedłem do wszystkiego sam. A po drugie jest pełno tutoriali na ten temat. No chyba że naprawdę nie masz czasu tego robić. Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Jak to mówią : pieniądze nie śmierdzą
    Z mojej strony poszło PW.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    sama obróbka zlecona komuś wychodzi czasem drożej niż wynajęcie danego fotografa na reportaż

  9. #9

    Domyślnie

    wstaw tu jednego rawa i pewnie nie jeden się znajdzie aby go po swojemu obrobić, a Ty ewentualnie wybierzesz to które Ci się najbardziej spodoba i dalej ubijesz interes
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    Przejrzałem Twoją aktywność i widzę, że to już nie pierwszy raz szukasz kogoś do obrobienia zdjęć ze ślubu : http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=109721
    Z ciekawości, kogo wybrałeś i za jaką stawkę? ( o ile kogoś wybrałeś, bo widzę, że chętnych nie brakowało )

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •