Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Wietnam & Kambodża

    Witam wszystkich. Dosc dawno nie bylo mnie na forum, ale korzystajac z chwili wolnego czasu chcialbym przedstawic Wam kika moich fotografii z tegorocznej wyprawy do Wietnamu i Kambodży. Spedzilem tam z grupa znajomych fotografow 3 tygodnie i jedyne czego zaluje to tego, ze byly to tylko 3 tygodnie. Zdecydowanie na taki wyjazd trzeba poswiecic kilka miesiecy i mam nadzieje, ze w przyszlosci uda mi to zrealizowac.

    EDIT - brak plików, niestety.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 23-07-2019 o 01:39
    D7000 + MB-D11 + P7100 + F80 + N3.5-5.6 28-80 + N2.8 17-55 + S1.4 30 + N1.8 50 + N4.5-5.6 55-300 + SB-600

  2. #2

    Domyślnie

    Piękne... zdradzisz jakich sztuk dokonałeś podczas obróbki ?

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Fajny set. Jestem na tak, chce wiecej

  4. #4

    Domyślnie

    Bedzie więcej, troche tez w innych działach. Co do obróbki to była ona tak naprawde minimalna - troche podciągnięte kontrasty, ostrość, wykalibrowane swiatła i cienie, winieta. Wszystko w Lightroomie 4. Staralem się ją ograniczyć do minimum, bo takie zasady od zawsze były mi wpajane
    D7000 + MB-D11 + P7100 + F80 + N3.5-5.6 28-80 + N2.8 17-55 + S1.4 30 + N1.8 50 + N4.5-5.6 55-300 + SB-600

  5. #5

    Domyślnie

    Świetny zestaw - fajne kadry i delikatna obróbka, która idealnie pasuje do zdjęć. Super...

  6. #6

    Domyślnie

    Podoba mi się ten zestaw, czekam na jeszcze !

  7. #7

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia. Widać, że kadrowanie nieprzypadkowe. Tak trzymaj i pokazuj więcej.

  8. #8

    Domyślnie

    A mam pytanko dotyczące bezpieczeństwa fotografa - czy jest ok czy trzeba mieć oczy na plecach ?
    Miejscowi przyjaźnie reagują na obiektyw ?

  9. #9

    Domyślnie

    Mimo błędnie utartych stereotypów Wietnam należy do bardzo bezpiecznych krajów. Większość ludzi jest nad wyraz uprzejma i przyjaźnie nastawiona do przyjezdnych z Europy i innych kranców świata. Podróżując skuterem po dzikich zakątkach wyspy Phu Quoc w poludniowym Wietnamie napotykalem sie na wioski w ktorych widok białego człowieka wywoływał niemała sensację wsród tubylców Większość ludzi wręcz chce być fotografowana, a nieliczni którzy na początku wydają się stronić od obiektywu po kilku miłych gestach zmieniają swoje zdanie i zaczynają nie zwaracać uwagi na fotografa bądź mu pozować. Jedyny nieprzyjemny incydent, który spotkał moją koleżankę to to, że została okradziona w centrum Sajgonu w nocy. Złodziej podjechał od tyłu na skuterze zrywając jej torebkę z szyi. Można powiedzieć, że była to jednak kradzież na własne życzenie, bo koleżanka szła po papierosy po 2 w nocy w jeden z najgorszych dzielnic tego miasta. Wcześniej w innym miejscu ta sama koleżanka zostawiła przez nieuwagę torebkę z dużą ilością gotówki i dokumentami na siedzeniu autobusu i co nas ogromnie zaskoczyło facet z obsługi pojazdu podszedł i oddał całość w jej ręce. Ogolnie rzecz biorąc bardzo przyjazny kraj do którego chce się wracać na drugi dzień po jego opuszczeniu.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 06-07-2012 o 02:47 Powód: "ogradziona"
    D7000 + MB-D11 + P7100 + F80 + N3.5-5.6 28-80 + N2.8 17-55 + S1.4 30 + N1.8 50 + N4.5-5.6 55-300 + SB-600

  10. #10

    Domyślnie

    ciekawy kierunek wyprawy, zdjęcia również bardzo ciekawe. Z chęcią zobaczę więcej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •