Close

Strona 510 z 582 PierwszyPierwszy ... 10410460500508509510511512520560 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 091 do 5 100 z 5814
  1. #5091

    Domyślnie

    Ja wychodze z zalozenia ze jak osx mnie nie wkurza tyle co windows to jest na plus
    COŚ TAM PSTRYKAM: FB , 500px ,

  2. #5092

    Domyślnie

    Mnie osobiście denerwuje np brak jakiegoś prostego gadżetu systemowego - programiku, monitorującego częstotliwość procesora itp... takie cpu-z , niby jest ten istat... ale płatny i to nie jest to...

  3. #5093

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2EV Zobacz posta
    Ale przecież o to właśnie chodzi. System operacyjny jest podstawą a ilość i jakość aplikacji siłą/rozwinięciem tego sytemu.


    Pozdrawiam
    2EV
    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Dobrze, ale jak widzisz czego nie potrafi goły system w porównaniu do windy to się można czasem zdziwić. Po drugie kolega pisał że winda zła bo potrzebuje aplikacji firm trzecich, macOS potrzebuje ich znacznie więcej.
    Jest sporo prawdy w narzekaniach na Apple, czytam dzisiaj Techradar i trafiam na linki z takimi cytatami: "a gradual degradation in the quality and reliability of Apple’s core apps".
    Aktualizacje OSX co rusz z błędami, aktualizacje iOS to samo, koncentracja na iPhonie i iPadzie, MacPro ma już trzy lata, Mac Mini=kastrat...
    Zupełnie jak by patrzyli na rynek tylko przez pryzmat zysku, gdzie telefony są aktualnie koniem pociągowym firmy.
    FujiLove again and again...

  4. #5094

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motoko Zobacz posta
    Jest sporo prawdy w narzekaniach na Apple, czytam dzisiaj Techradar i trafiam na linki z takimi cytatami: "a gradual degradation in the quality and reliability of Apple’s core apps".
    Aktualizacje OSX co rusz z błędami, aktualizacje iOS to samo, koncentracja na iPhonie i iPadzie, MacPro ma już trzy lata, Mac Mini=kastrat...
    Zupełnie jak by patrzyli na rynek tylko przez pryzmat zysku, gdzie telefony są aktualnie koniem pociągowym firmy.
    To byłoby straszne, gdyby na rynku zostały tylko chińczyki z Androidem! Brr.
    A jest coraz bliżej. Zobaczcie w marketach co jest wystawione.
    Blackberry już w Androidzie
    M$ właśnie zalicza glebę. Niedobrze.


    Pozdrawiam
    2EV
    XR2, F80, D7100 i kilka szkiełek

  5. #5095

    Domyślnie

    @2EV w 2017 Nokia planuje powrocic do gry tyle ze z Androidem na pokladzie tak wiec jest jeszcze nadzieja a swoja droga Apple to tez chinczyk tyle ze projektowany w USA


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #5096

    Domyślnie

    No wlasnie chyba nie zrozumiales. Koledze chodzi o to, ze jest tylko Android i Apple. Nawet Nokia przechodzi na robota.

  7. #5097

    Domyślnie

    @MC_ czytam to juz ktorys raz i widze tam nazekanie na "Chinczyki z Androidem" a co do samych systemow to jest jeszcze Tizen i pewnie kilka innych mniejszych jak Firefox OS wiec nie widze powodu do narzekan w kaputerach od dawna dominuja 2 firmy i jakos nigdy nie bylo z tym problemu. Dopuki Android jest otwarta platforma nie ma powodow do narzekan bo jest to naprawde dobry system (pod wieloma wzgledami lepszy niz IOS)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #5098

  9. #5099

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matt. Zobacz posta
    @MC_ czytam to juz ktorys raz i widze tam nazekanie na "Chinczyki z Androidem" a co do samych systemow to jest jeszcze Tizen i pewnie kilka innych mniejszych jak Firefox OS wiec nie widze powodu do narzekan w kaputerach od dawna dominuja 2 firmy i jakos nigdy nie bylo z tym problemu. Dopuki Android jest otwarta platforma nie ma powodow do narzekan bo jest to naprawde dobry system (pod wieloma wzgledami lepszy niz IOS)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja jednak wolałbym, gdyby był większy wybór. A Tizen i Firefox OS to taka egzotyka, że nawet nie ma co o tym wspominać. Duże nadzieje wiązałem z Windowsem na telefony, ale jak wiadomo się nie udało.

  10. #5100

    Domyślnie

    Firefox OS umarł, obecnie tylko Tizen ma jakieś szanse, bo wspiera go samsung, ja liczę jednak na WP (a może właśnie na po prostu Windowsa, nowy snapdragon obsługuje pełnego W10)

Strona 510 z 582 PierwszyPierwszy ... 10410460500508509510511512520560 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •