Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
Jak podepniesz to do Twojego routera Wi-Fi, to będziesz miał dostęp przez Wi-Fi z każdego miejsca w domu. Wiadomo, sieć bezprzewodowa jest nieco wolniejsza niż gigabitowy ethernet, ale nie wypowiem się to działa z LR, bo nie używam LR. Jak kompa podepniesz do routera kablem, to będziesz miał dostęp do NASa po kablu. Zakładam, że teraz wszystkie urządzenia pracują w standardzie 1GB/s. NAS funkcjonuje jak każdy inny komputer w sieci, który udostępnia swoje zasoby. Ja jakiś czas temu z robotą przeniosłem się tymczasowo do domu i wszystkie swoje projekty trzymam na NASie. Komputer jest podłączony kablem do sieci więc to wszystko tak śmiga, że nie zauważam w zasadzie różnicy, czy rzeczy mam zapisane na dysku lokalnym, czy sieciowym. Z resztą, w biurze całe zasoby leżą na serwerze plików, więc sytuacja jest podobna.
reasumując będzie działać, bo tak to zrozumiałem.
Obrabiam pliki z 12Mpx matrycy i robie 2tyś zdjęć rocznie - więc pośpiechu u mnie nie ma Grunt by była mozliwośc trzymania w tej skrzynce plików i jak będe chciał to odpalic przez wifi czy po drucie to mnie szlag nie trafi że coś nie będzie szło
Jakiś kabel specjalistyczny jest niezbędny? Pacjent to rMPB late 2013.