Close

Strona 543 z 582 PierwszyPierwszy ... 43443493533541542543544545553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 421 do 5 430 z 5814
  1. #5421

    Domyślnie

    no tak - trochę chrome ciagnie, ale nie powinno to powodowac aż takiej prędkości wiatraków
    Nic to, chyba jednak komp pójdzie do dmuchanka

    a na safari wiatraczki na 2200rpm
    Ostatnio edytowane przez stock ; 31-05-2018 o 11:43

  2. #5422

    Domyślnie

    Na MyApple rzucił mi się w oczy post o narzekaniach na ostatnią aktualizację Chrome.
    Zobacz w Monitorze aktywności co tak obciąża procesor.
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  3. #5423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Powoli wiatraki mnie doprowadzają do szału. Pacjent rMPB 15" late 2013.
    Przy praktycznie żadnym obciążeniu (uruchomiony Chrome) wiatraki mam na poziomie 5000-5400 rpm.
    reset SMC średnio problem rozwiązuje. Cóż z tym robić, dać to do rozkręcenia i przedmuchania w środku ?
    Odkręć dolna obudowę i przedmuchaj całość.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  4. #5424

    Domyślnie

    Czołem!
    Zainstalowałem na Macbooku sterowniki do myszki Logitech. Wyświetliło mi komunikat "pozwól aplikacji sterować komputerem"
    - o co chodzi ?
    (jestem początkującym macowcem)

  5. #5425

    Domyślnie

    Część funkcji myszki jest realizowana przez aplikację, a nie zapisywana w myszcze. Np. dodatkowe klawisze. Akcje specjalne, typu otwórz konkretną aplikację, wykonaj jakies makro.

  6. #5426

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Nigdy nie używałem myszki innej jak Apple, ale może chodzi o to, że myszka od Apple ma różne gesty i funkcje, a ta Logitech tych gestów nie obsługuje i dlatego wyskakuje ten komunikat.
    Być może trzeba zainstalować dedykowaną aplikacje


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #5427

    Domyślnie

    To jest myszka która ma swoją pamięć i dodatkowe klawisze. Obecnie te dodatkowe klawisze nie działają, pewnie dlatego że bałem się "pozwolić" aplikacji "sterować komputerem" , bo to brzmi trochę niepokojąco - może być, że niesłusznie się bałem (?).

  8. #5428

    Domyślnie

    To spróbuj to wszystko zainstalować od nowa i pozwól tej aplikacji sterować komputerem. W razie problemów masz jeszcze „touchpada” w MacBooku i możesz przejąć kontrole a myszkę odłączyć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #5429

    Domyślnie

    Cześć,
    Potrzebuję waszej pomocy
    Chciałbym dołożyć dysk ssd do mojego maca mini late 2012. Mógłby ktoś wytłumaczyć tak łopatologicznie jak mogę dokonać tego sam i jaki dysk najlepiej kupić?
    Myślę, że wystarczy mi około 120 GB ponieważ będę miał na nim tylko system i zainstalowane programy

    Pozdrawiam
    Kamil

  10. #5430

    Domyślnie

    lap https://youtu.be/JnBtXrofOLc


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

Strona 543 z 582 PierwszyPierwszy ... 43443493533541542543544545553 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •