Close

Strona 520 z 582 PierwszyPierwszy ... 20420470510518519520521522530570 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 191 do 5 200 z 5814
  1. #5191

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    nawet pisac mi sie nie chce, za tym wszystkim stoi humor, moze klaun... niedawno kolega mi powiedzial, ze lubi klaunow, ale w sumie to sie ich boi... cos w tym jest; ludzie z poczuciem humoru, moznaby zrobic zart na poziomie, ale do gadajacego i wesolego gowna nie mam serca malpki, swinki, dziecinada, tym pasa w niebezpieczny sposob kolejne miesko armatnie, enough... mam jak zwykle swoja teorie, ale o tym za 3 lata


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 12-09-2017 o 22:36
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #5192

    Domyślnie Wątek dla użytkowników Apple'a

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    tym pasa w niebezpieczny sposob kolejne miesko armatnie, enough... mam jak zwykle swoja teorie, ale o tym za 3 lata


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nie nadążam za kolegą, ale muszę przyznać nie jestem na bieżąco z aktualnymi teoriami spiskowymi...

    Co do prezentacji Apple to nie od dziś wiadomo, że tam najważniejszym i ulubionym słowem jest "emejzing", ale dwunastolatki siedzące na snapchacie nie są chyba typową klientelą telefonu za $999? A po pokazie animowanych piesków i lisków na to wygląda...
    FujiLove again and again...

  3. #5193

    Domyślnie

    ulubionym zwrotem wydaje sie byc "there is one more thing" i ta "one more thing" is emmmmmmejzing! znam rodzicow (i nie tylko rodzicow), ktorzy beda zachwyceni mogac kupic taki zajefajny prezent. Znam tez rodzicow, ktorzy sa terroryzowani przez swoje dzieci, ktore nie pojda do szkoly bez iphona za (najtansza wersja w de) 1100 ojronow.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  4. #5194

    Domyślnie

    Ja pitole... Wy nie macie ważniejszych spraw na głowie?

  5. #5195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Ja pitole... Wy nie macie ważniejszych spraw na głowie?
    Ja tam mam. Całe mnóstwo. Tutaj wchodzę i relaksuję się pisząc na temat spraw nieważnych...
    FujiLove again and again...

  6. #5196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    nawet pisac mi sie nie chce, za tym wszystkim stoi humor, moze klaun... niedawno kolega mi powiedzial, ze lubi klaunow, ale w sumie to sie ich boi...
    Tak, tak. Od 8 września już w kinach
    FF (Fuji + Fuji)

  7. #5197

    Domyślnie

    Ktoś już zaryzykował upgrade do ios11? Nie za cukierkowy? Takie jest moje pierwsze wrażenie.. Wszystko jakieś trochę większe jakby, może na ekranach 6s/7/8 wygląda dobrze, u mnie na SE tak sobie...
    FujiLove again and again...

  8. #5198

    Domyślnie

    dziala. jak ktos slabo widzi z bliska - odczuje duza poprawe.

    natomiast pozostale zmiany zgodne z obecnym trendem - dla osob w wieku 9-12 lat. na szczescie nie zaimplementowali kupy ktora zmienia miny, wiec jeszcze mozna uzywac.

  9. #5199

    Domyślnie

    To ja z ciekawostką. Używałem przez rok iphone 5 i zaczął mi szwankować, źle się ładował, często nie reagował na dotyk. Mam nieoryginalny wyświetlacz, wiec myślałem, że to to. Nie korzystałem z niego przez jakieś trzy miesiące. Jednak ostatnio koleżanka powiedziała, że takie samem objawy były w telefonie jej córki i ustąpiły po zakupie oryginalnego kabelka do ładowania. Z ciekawości także taki kupiłem (no dobra, nie oryginalny za 119, tylko inny z chipem za 70) i aparat śmiga jak nowy. Wszystko działa jak powinno.
    Na dziś wniosek jest jeden - firma celowo umieszcza w aparacie oprogramowanie, które po wykryciu nieoryginalnego (pozbawionego chipa) kabla powoduje problemy w działaniu telefonu.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #5200

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    To ja z ciekawostką. Używałem przez rok iphone 5 i zaczął mi szwankować, źle się ładował, często nie reagował na dotyk. Mam nieoryginalny wyświetlacz, wiec myślałem, że to to. Nie korzystałem z niego przez jakieś trzy miesiące. Jednak ostatnio koleżanka powiedziała, że takie samem objawy były w telefonie jej córki i ustąpiły po zakupie oryginalnego kabelka do ładowania. Z ciekawości także taki kupiłem (no dobra, nie oryginalny za 119, tylko inny z chipem za 70) i aparat śmiga jak nowy. Wszystko działa jak powinno.
    Na dziś wniosek jest jeden - firma celowo umieszcza w aparacie oprogramowanie, które po wykryciu nieoryginalnego (pozbawionego chipa) kabla powoduje problemy w działaniu telefonu.
    Moje iPhone'a ze złączem Lightning zawsze lojalnie informowały mnie, że używam kabelka z niepewnego źródła i odmawiały ładowania.
    FujiLove again and again...

Strona 520 z 582 PierwszyPierwszy ... 20420470510518519520521522530570 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •