Close

Strona 536 z 582 PierwszyPierwszy ... 36436486526534535536537538546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 351 do 5 360 z 5814
  1. #5351

    Domyślnie

    No tam jest jakieś takie wyjście audio które jest opisane także jako cyfrowe.
    Widziałem przejściówki na optyczne i coax
    cox nie ma ograniczeń a optyk ma chyba do 96

  2. #5352
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie masz wyjścia optycznego tylko
    - Wyjście liniowe/słuchawkowe audio (minijack, cyfrowe/analogowe)
    zatem tylko ten kabel co ci podałem, co do zabawy w konwersje na optyczny sygnał nie doradzę, raczej unikałem takich rzeczy.
    Odnośnie połączenia usb tez ci nie pomogę bo nie wiem co tam apple wymyśliło.

  3. #5353

    Domyślnie

    No przecież to właśnie napisałem. Jakieś dziwne rozwiazanie zintegrowane do którego trzeba kupić przejsciowké.

  4. #5354

    Domyślnie

    Ok pytanie za 100 pkt, kabel jack cyfrowy -> toslink (optyczny) zmienia tylko cyfrowy sygnał z elektrycznego na optyczny? A więc nie ma wpływu na bitrate czy próbkowanie? A więc nic się nie dzieje, że to przejściówka? :P

    Optyczny (toslink) obsłuży sygnał 24bit/192kHz, popraw mnie jakimś źródlem jesli się mylę.
    ;]

  5. #5355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Ok pytanie za 100 pkt, kabel jack cyfrowy -> toslink (optyczny) zmienia tylko cyfrowy sygnał z elektrycznego na optyczny? A więc nie ma wpływu na bitrate czy próbkowanie? A więc nic się nie dzieje, że to przejściówka? :P

    Optyczny (toslink) obsłuży sygnał 24bit/192kHz, popraw mnie jakimś źródlem jesli się mylę.
    Nie ukrywam że jadę z niczego czyli z głowy ale duża część urządzeń na wejściu optycznym ma maks 24bity i maks 96khz - a to już jest chyba ten rozszerzony standard

  6. #5356
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie spotkałem się z czym co by sięgnęło granic przepustowości toslink, w latach 90-tych zakładano że ma działać 24/96 ale szybko się okazało że spokojnie działa 24/192 tylko czy dane urządzenie potrafi taki sygnał wysłać/odebrać ?

  7. #5357

    Domyślnie

    Wiesz... z tego co pamiętam większość urządzeń ma takie ograniczenie. Czy wynika ono z "wad"/ograniczeń łączenia optycznego, tego nie wiem i niezbyt mnie to obchodzi

    http://www.4hifi.pl/audio-gd-nfb-1-32-2tcxo_4274.html - także jest tak u mnie

  8. #5358

    Domyślnie

    Czyli nikt nie jest w stanie polecić kogoś kto zna sie na systemie ogryzkowym?

  9. #5359

    Domyślnie

    dużo doświadczenia nie mam z jabłkiem bo mój poprzedni DAC podłączyłem i działał. Zachciało mi się zamówić chińszczyznę i też mam pewne problemy ale inne niż opisujesz. Mam podłączony DAC na stałe po USB.

    W high Sierra chyba wybór źródła dżwięku jest chyba przez System Preferences - Sound a nie Audio MIDI Setup. Z tego co wyczytałem to Audrivana Plus olewa ustawienia MIDI Setup i gada bezpośrednio po USB z DACem i to by mi się zgadzało. W dokumentacji jest info że Sierra lub High Sierra wprowadziła regresję i nie działa tzw. tryb bezpośredni (direct), u mnie Audrivana wykrywa tryb INT(eger jak go nazywają w manualu).

    Jak ustawię w Sound że główne urządzenie to DAC to zawsze przez niego gra niezależnie od tego co zostało włączone wcześniej.
    Mój problem jest taki że DAC wg. specyfikacji potrafi obslugiwać DSD aż do 512 a w rzeczywistości raz Audirvana go tak rozpoznaje a kiedy indziej nie. Działa to losowo.

    Może to kolejny błąd w systemie, który pewnie prędzej czy później poprawią.

  10. #5360

    Domyślnie

    Już zmeczony tym jestem
    DAC w systemie pojawia się ale domyślnie włącza sie jakiś kuźwa soundflower czy podobne temu dziadostwo

Strona 536 z 582 PierwszyPierwszy ... 36436486526534535536537538546 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •