Close

Strona 524 z 582 PierwszyPierwszy ... 24424474514522523524525526534574 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 231 do 5 240 z 5814
  1. #5231

    Domyślnie

    https://www.youtube.com/watch?v=b4Xl4hPEV80
    How Silicon Valley Reacts to Apple's iPhone X

    Nie oglądałem Keynote, ale ta edycja jest przepiękna.

  2. #5232

    Domyślnie

    Ej, ale o co chodzi z tym aparatem? Z tymi zwierzakami? Przecież apka FB już to z dwa lata ma. Na każdej platformie...

  3. #5233

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hostman22 Zobacz posta
    tez wam aparat na 11 startuje z takim lagiem..?
    Na SE bez zmian.
    Poza cukierkowym wyglądem (aplikacja mail z dużymi nagłówkami "inbox" przypomina mi Windows), tylko WhatsApp zaliczył kilka zwisów, poza tym wszystkie aplikacje chodzą ok.
    FujiLove again and again...

  4. #5234

    Domyślnie

    a tu se wrzuce refleksje na dzis
    https://youtu.be/PGWCrZtyAuk


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  5. #5235

    Domyślnie

    Na nowym High Sierra da radę pracować w Lr 5 ?
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  6. #5236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Na nowym High Sierra da radę pracować w Lr 5 ?
    LR v.4 dziala, wiec v.5 też powinna.

  7. #5237

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    LR v.4 dziala, wiec v.5 też powinna.
    O ! Dziękuję Tym bardziej za dobre wieści Zostałeś przy High Sierra ? Są jakieś wyjątkowe upierdliwości ? Zwolniło Ci się miejsca na sprzęcie po przejściu na nowy rodzaj plików ? Dla dużych bibliotek RAW-ów nie ma to chyba większego znaczenia.

    Pozdrawiam

    P.S. Super, że masz otwarte konto na fejsbuku bo można ciekawe zdjęcia oglądnąć w stylu, który bardzo lubię. Ja bez tego społecznościowego ustrojstwa żyję już prawie trzy lata i dobrze mi z tym
    Ostatnio edytowane przez burton ; 05-10-2017 o 06:05
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  8. #5238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    O ! Dziękuję Tym bardziej za dobre wieści Zostałeś przy High Sierra ? Są jakieś wyjątkowe upierdliwości ? Zwolniło Ci się miejsca na sprzęcie po przejściu na nowy rodzaj plików ? Dla dużych bibliotek RAW-ów nie ma to chyba większego znaczenia.
    Tak. Na poczatku zainstalowalem na zewnwtrznym dysku. Przeskoczylem z 10.9. Stary nie widzial mi plikow w podgladzie i ikonek zdjec z nowego aparatu. Wszystko dzialalo wiec zainstalowalem na glownym. Jest OK. Nie patrzylem na ilosc miejsca, wiec trudno mi powiedziec. Time Machine jest troche upiardliwe. Strasznie dlugo sie robi backup, raz sie zdarzylo, ze skasowal poprzedni.

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    P.S. Super, że masz otwarte konto na fejsbuku bo można ciekawe zdjęcia oglądnąć w stylu, który bardzo lubię. Ja bez tego społecznościowego ustrojstwa żyję już prawie trzy lata i dobrze mi z tym
    Dzieki. Tylko, ze na fanpejdzu sa zawsze zajawki i jakies okolofotograficzne przemyslenia. Calosc na stronie. Fejs sie nieraz przydaje do utrzymania kontaktow. Nie ma co sie wzbraniac na sile.

  9. #5239

    Domyślnie

    Hmm... Szukam i nie moge znalezc. Da sie w AppStore przegladac aplikacje na telefon i instalowac je, przy pomocy komputera? Przegladam, wybieram na kompie a one instaluja sie na telefonie?

  10. #5240

    Domyślnie

    Chyba się da, ale trzeba podpiąć telefon kablem.

Strona 524 z 582 PierwszyPierwszy ... 24424474514522523524525526534574 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •